• Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0063
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 2

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets  

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets, servis başına 6000 mg BCAA - CLA ve termojenik yağ yakıcılar içeren özel formülasyonuyla tekli paketler şeklinde dizayn edilmiş sporcu gıdaları takviye ürünüdür.

BIGJOY BCAAPro Ripped vücut geliştiricileri ve atletler için özel önem taşıyan, lösin, izolösin ve valin gibi önemli dallı zincir amino asitlerin bir kombinasyonudur; bu amino asitler, vücut tarafından protein oluşturmak için kullanılır.

BCAA'lar zorunlu amino asitler olduğundan, vücut tarafından non-esansiyel amino asitlerle aynı şekilde üretilmemekle birlikte, daha ziyade diyet ve beslenme ürünlerimizden elde edilmektedir. Bu nedenle bcaa takviyesinin atletler için önem taşıdığı düşünülmektedir. Karaciğerden ziyade kasta bulunan BCAA metabolizmasında, bu dallanmış zincirli amino asitlerin etkisi diğer amino asitlerinkilerden çok daha hızlı ve etkilidir. Bcaa sindirildikten sonra protein, yeni proteinler oluşturmak ya da vücuda enerji üreten bir çeşit yakıt haline gelebilen bireysel amino asitlerle parçalanır ve doğal olarak spor performansını arttırmaya yardımcı olur.

Bigjoy Bcaapro Ripped, her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA karışımına sahiptir. Bcaapro Ripped CLA, taurin ve termojenik (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) ilaveleriyle metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi yükseltmeye yardımcı olarak, yağ yakımınızı destekler.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Bcaalar birinci görevi Protein sentezi olduğu için Protein tozları ile beraber kullanılabilir. Kas yapımı ve yıkımını önlemesi nedeni ile Hacim alma ve zayıflama diyet lerinde de kullanılabilir. Özellikle Termojenik Yağ Yakıcı kullananlar kas erimesini önlemek için yüksek oranlarda Bcaa kullanmaları gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets Satın Al

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go 21 Drink Packets ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızda ki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:


Antrenman Öncesi/Sırası veya Sonrası: 1 Servis

Servis = 1 Paket

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servisinde 6 Gr 4:1:1 oranında Bcaa.> Servisinde 500 Mg L-Carnitine.> Servisinde 200 Mg CLA.> Servisinde 500 Mg Taurin bulunmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler