Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0063
Son Kullanma Tarihi: 08/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 175,12 TL %12 199,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 175,12 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 5

Big Joy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets

Big Joy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle 4:1:1 oranında BCAA içeriğinin yanı sıra karnitin, CLA, taurin, B2 vitamini ve termojenik karışım içeriğine sahip formül tekli paketler ile dizayn edilmiş kompleks bir bcaa ürünüdür.
Big Joy Bcaa Pro Ripped Go! tekli paketler halinde olması sayesinde, pratik ve hijyeniktir. Ürünü çantanızda veya cebinizde kolayca taşıyabilir shaker içinde taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırmış olursunuz ve istediğiniz bir içecekle karıştırıp tüketebilirsiniz.

BcaaPro Ripped Go Ne İşe Yarar?

BIGJOY Bcaapro Ripped formülünde bulunan B2 vitamini (Riboflavin) yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında değişik özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, valin ve isolösin. Bu amino asitler büyümeyi teşvik eden, protein sentezini başlatan ve kaslarınızın parçalanmasını önlemeye yardımcı olan amino asitlerdir.
BCAA’ları diğer amino asitlerden ayıran özelliklerinden biriside karaciğer yerine kaslarda metabolize olmalarıdır. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmandaki etkinliği ön plana çıkar.

Ripped Go Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

- 1 serviste (6 gr) 6000 mg BCAA,
- 4:1:1 lösin, izolösin ve valin oranı,
- Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz.
- Kompleks karışım.
- Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.

BigJoy BcaaPro Ripped Go Kullanımı Nasıldır?
Spor yapılmayan günlerde ise yine amaca ve ihtiyaca göre kullanılabilir. Kullanımı gereken tüketiciler ise sabah kalkınca veya öğün arasında 1 servis olarak kullanabilir.
BigJoy Bcaa Pro Ripped Go kafein ve yeşil çay içermesi nedeniyle uykusuzluğa neden olabileceği için yatmadan önce tüketilmesi önerilmemektedir.
Big Joy BcaaPro Ripped Go yüksek oranda termojenik karışımlar (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) içerir. Bu bitkilerin tam olarak çözülebilmesi için yüksek miktarda su kullanmanız, iyice çalkalamanız ve kullandığınız suyun çok soğuk olmaması gerekmektedir.

Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets Bigjoy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar