Bigjoy Bcaa Pro 4:1:1 420 Gr Aromasız

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0011
Son Kullanma Tarihi: 01/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 254,32 TL %12 289,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 254,32 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 70

BigJoy BCAA Pro 4:1:1 420 Gr Aromasız

BigJoy BCAA Pro 4:1:1 420 Gr servisinde 6000 mg Lösin, İzolösin ve Valin içeren toz ve aromasız formda yüksek kaliteli hammadde kullanılarak üretilmiştir.
Bigjoy Bcaapro sevisinde 4200 mg Lösin, 1000 Mg İzolösin ve 1000 mg Valin amino asitlerinden 4:1:1 formunda dizayn edilerek hazırlanmıştır. Bcaa Pro Saf aromasız formda üretilmiştir. Saf formu sayesinde daha fazla servis sayısına sahip olduğu için tüketicilere fiyat-performans avantajı sunmaktadır. Bcaapro yüksek kalitede çözünürlüğe sahip olmakla beraber istediğiniz her türlü sıvı ile kolay bir karışım sağlamaktadır.

Big Joy Bcaa Pro Ne İşe Yarar?

Bigjoy Bcaapro 420gr protein sentezi konusunda oldukça önemli bir görev yapar. Protein sentezlemesini desteklemesi sonucunda kanların taşıdığı protein miktarı çoğalacağı için kas yapımında oldukça önemli bir amino asit olarak karşımıza çıkmaktadır.
BigJoy Sports BCAAPro kas yapımı, kasların onarımı ve antrenman sonrası toparlanma sürecine yaptığı katkı nedeniyle vücut geliştirme sporu yapanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Big Joy Pro Bcaa Öne Çıkan Özellikleri

- 6000 Mg Amino Asit.
- 4200 Mg Lösin.
- Aromalı ve kolay karışım sayesinde topaklanma yapmaz.
- Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı.
- Yüksek saflıkta hammadde.
- 70 Servis.

Bcaapro Bigjoy Nasıl Kullanılır?
Big Joy Bcaa Pro Yorum ve önerileri araştırdığınız zaman genel olarak Bcaa amino asidini spor esnasında kullanıldığını göreceksiniz. Fakat bu oldukça yanlış bir kullanım olarak bilinmektedir. Çünkü kullandığınız Bcaa içeriğine göre taşıdığı özelliklere göre kullanılmalıdır.
Bcaa Pro sadece lösin, izolösin ve Valin amino asitlerini içerdiği için en doğru kullanım zamanı spor öncesi ve spor sonrası olmalıdır. Bu şekilde bir kullanımda spor esnasında protein sentezi devam edeceği için Glikojen depolarının sürekli aktif olmasında, spor sonrası kullanımda ise kasların toparlanmasın da oldukça etkili olacaktır.

BigJoy BCAAPro Aromasız 420 Gr BigJoy BCAAPro Aromasız 420 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar