Bigjoy BCAA Pro 4:1:1 400 Gram Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0015
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 254,32 TL %12 289,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 254,32 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Bigjoy bcaa pro karpuz aromalı 400 gr

Bigjoy bcaa pro karpuz aromalı 400 gr 4:1:1 oranında yüksek oranda Lösin amino asidi içeren formül ile üretilmiş toz formda amino asit ürünüdür.
Bigjoy Sports Bcaa Pro protein sentezlemesi görevini yapan ve sporcuların günlük Bcaa ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilecek bir supplement ürünüdür. Bcaapro sadece bcaa içeren amino asitler içerdiği için diğer bcaa ürünlerine göre farklılık göstermektedir.

Bigjoy bcaapro ne işe yarar?

Bigjoy bcaa pro yorum ve öneriler dikkate alındığı zaman ürünün spor öncesi kullanımlarda sporcuların daha rahat egzersiz yaptıkları, spor sonrası kullanımlarda ise antrenman esnasında yıkıma uğrayan kasların onarılmasına yardımcı olduğu görüşleri hakimdir.
Bigjoy Sports Bcaapro ayrıca doğal görevi olan protein sentezinin etkisi ile protein ağırlıklı beslenenlerin kas yapımı konusunda ilerleme kaydettikleri de yorum ve incelemelerden anlaşılmaktadır.

Bigjoy bcaa pro Öne Çıkanlar

- 4:1:1 oranlarında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir.
- Kolay karıştırılabilir formdadır. Topaklanma yapmaz.
- 1 Servisteki 4 gr lık lösin içeriği ile öne çıkar.
- 1 servisi sadece 25 kCal'dır.
- Yüksek saflıkta ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.

BigJoy BCAA Pro 400 gram kullanımı Nasıldır?
Bigjoy bcaa pro karpuz aromalı 400 gr yukarda ne işe yarar bölümünde belirtildiği gibi tüketicinin amacına, beslenmesine ve yapılan sporun ağırlığına göre spor öncesi, sonrası ve gün içi kullanıma uygun bir supplement ürünüdür. Vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenenler antrenman öncesi ve sonrası yaklaşık 10 ar gramlık dozajlarda kullanmaktadırlar.

BigJoy Sports BCAA Pro 400 Gr Karpuz BigJoy Sports BCAA Pro 400 Gr Karpuz içerik
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar