Bigjoy Arginine Go! 21 Drink Packets Orman Meyveli

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0007
Son Kullanma Tarihi: 08/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 104,72 TL %12 119,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 104,72 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 98

BigJoy Arginine Go Orman Meyveli 21 Paket Nedir?
BigJoy Arginine Go 21 Paket, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle formüle edilmiş arjinin içerikli amino asittir.

Bigjoy Arjinin kullanıma hazır tek servislik paketlerde sunulması hazırlama ve kullanım bakımından pratiklik sağlar. 21 paketlik içeriği ve fiyat avantajı ile birçok sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Arginine Go tekli paketler halinde olması sayesinde, pratik ve hijyeniktir. Ürünü çantanızda veya cebinizde kolayca taşıyabilir shaker içinde taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırmış olursunuz ve istediğiniz bir içecekle karıştırıp tüketebilirsiniz.

L-Arjinin gerekli amino asitlerden birisidir. Arginine, nitrik oksit gazının (no) öncüsü olan bir amino asittir. Nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gitmesine destek olur.

Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek seviyelere çıkmanıza ve pump hissinizin artmasına yardımcı olur. Kaslarınıza daha fazla yakıt geldiği için antrenman sırasında yıpranan kaslarınızın onarımı ve gelişimi de bu sayede hızlanır. Arjinin tüm bu özelliklerinden dolayı pre workout ürünlerinin formülünün değişmezi olmaktadır.

BigJoy Arginine Go Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • 21 x 10 gr paket,
 • Her pakette 5 gr arjinin,
 • Aromalandırılmış kolay içilebilir,
 • Tek servislik paket, hijyenik ve pratik kullanım.

  BigJoy Arginine Go Hazırlanışı Nasıldır?

  1 servis ( 1 Paket ) BigJoy Arginine Go su ile karıştırılarak shake yapıp hazırlanabilir. Ürün aromalı olduğu için su ile kullanımı ideal olmakla beraber damak tadına göre meyve suları gibi başka likitlerde tercih edilebilir.

  Big Joy Arginine Go Kullanımı Nasıldır?

  Big Joy Arjinin Go öncelikli kullanım zamanı yatmadan önce olarak tavsiye edilmektedir. Orta ve İleri seviyede spor yapanlar ise antrenmandan yaklaşık 30 dakika öncede kullanabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise gece yatmadan önce her gün kullanımı tavsiye edilmektedir.


  Big Joy Arginine Go hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Big Joy Arginine Go amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Bigjoy BcaaBig ve Bigjoy GlutaBig ile birlikte de kullanılabilir.

  BigJoy Arginine Go 21 Paket Satın Al
  Protein34'de satılan tüm Bigjoy Sports ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir.

  Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.


   
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar