Bigjoy Arginine Go! 21 Drink Packets Limon

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0006
Son Kullanma Tarihi: 08/2021

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 107,10 TL %10 119,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 107,10 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 67

BigJoy Arginine Go Limon 21 Paket


BigJoy Arginine Go 21 Paket BigJoy Sports kalite standartlarına uygun ithal edilen ham maddelerle formüle edilmiş arjinin içerikli amino asittir.

Bigjoy Arjinin kullanıma hazır tek servislik paketlerde sunulması hazırlama ve kullanım bakımından pratiklik sağlar. 21 paketlik içeriği ve fiyat avantajı ile birçok sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Arginine Go tekli paketler halinde olması sayesinde, pratik ve hijyeniktir. Ürünü çantanızda veya cebinizde kolayca taşıyabilir shaker içinde taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırmış olursunuz ve istediğiniz bir içecekle karıştırıp tüketebilirsiniz.

Arginine Go Öne Çıkan Özellikleri

 • 21 x 10 gr paket,
 • Her pakette 5 gr arjinin,
 • Aromalandırılmış kolay içilebilir,
 • Tek servislik paket, hijyenik ve pratik kullanım,
 • Limon Aromalı.

  Arginine nasıl kullanılır?

  1 servis ( 1 Paket ) BigJoy Arginine Go su ile karıştırılarak shake yapıp hazırlanabilir. Ürün aromalı olduğu için su ile kullanımı ideal olmakla beraber damak tadına göre meyve suları gibi başka likitlerde tercih edilebilir.

  BigJoy Sports Arjinin Go öncelikli kullanım zamanı yatmadan önce olarak tavsiye edilmektedir. Orta ve İleri seviyede spor yapanlar ise antrenmandan yaklaşık 30 dakika öncede kullanabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise gece yatmadan önce her gün kullanımı tavsiye edilmektedir.

  BigJoy Arginine Go Satın Al
  BigJoy Arginine Go Limon 21 Paket ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  BigJoy Arginine Go Limon %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BigJoy Sports Arginine Go Limon 21 Paket kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli