Bigjoy Arginine 120 Veggie Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0048
Son Kullanma Tarihi: 09/2021

BigJoy Sports Arjinin 120 Bitkisel Kapsül


BigJoy Arjinin 120 Kapsül, BigJoy kalite standartlarına uygun ham maddelerle mikronize arjinin içeren ve kapsül formda dizayn edilmiş Amino asit ürünüdür.

L-Arjinin gerekli amino asitlerden birisidir. Arginine, nitrik oksit gazının (no) öncüsü olan bir amino asittir. Nitrik oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak kaslarınıza daha fazla besin, oksijen ve glikoz gitmesine destek olur.

Bu sayede antrenman içerisinde daha yüksek seviyelere çıkmanıza ve pump hissinizin artmasına yardımcı olur. Kaslarınıza daha fazla yakıt geldiği için antrenman sırasında yıpranan kaslarınızın onarımı ve gelişimi de bu sayede hızlanır.

Arjinin tüm bu özelliklerinden dolayı pre workout ürünlerinin formülünün değişmezi olmaktadır.

BigJoy Arjinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Her serviste (2 kapsül) 1340 mg mikronize arjinin,
 • Bitkisel kapsül form,
 • Kapsül formu sayesinde kolay kullanım,
 • 120 Kapsül,
 • 60 Servis.

  BigJoy Arjinin Kullanımı

  Big Joy Arjinin öncelikli kullanım zamanı yatmadan önce olarak tavsiye edilmektedir. Orta ve İleri seviyede spor yapanlar ise antrenmandan yaklaşık 30 dakika öncede kullanılabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise gece yatmadan önce her gün kullanımı tavsiye edilmektedir.

  BigJoy Sports Arjinin 120 Kapsül Fiyat
  BigJoy Sports Arjinin 120 Bitkisel Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  BigJoy Sports Arjinin ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  BigJoy Sports Arjinin Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli