BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül (BJARMX120)

4,00
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 80
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2019

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül

BIGJOY ArgiMax Arjininin ötesinde oldukça geniş kapsamlı amino asitlerden oluşan bitkisel kapsül formülasyonunda hazırlanmış sporcu gıdası takviye ürünüdür. İçeriğinde bulunan amino asitler kas büyümesi-yenilenme ve performans artışı açısından önemli aminolardır. Arjinin - Ornithin ve Lizin Nitirk Oksit seviyesini artırır ve büyüme hormonunu tetikler. Nitrik Oksit seviyesinin artması damarlarımızın gelişmesine ve hızlı kan akışına neden olduğu için damarlarda taşınan Oksijen daha fazla olacağından enerji artışına neden olarak antrenman performansının artışını destekler.

BIGJOY ArgiMax formülasyonunda ayrıca 500 mg taurin, 200 mg tribulus terrestris, 100 mg ginseng, 20 mg saw palmetto, 20 mg gingko bilabo içerir. Saw Palmetto kan dolaşımını hızlandıran bitkisel bir üründür. Ginseng güçlü bir anti oksidan olduğu için bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirir ve yorğunluğun atılmasını sağlar.

BIGJOY ArgiMax içeriğinde bulunan amino asitlerin özelliklerinden dolayı tam bir antrenman öncesi ürün olmanın yanında büyümek içinde kullanılabilecek bir takviyedir. Yorğunluğu önleyici-enerji verici ve kas onarıcı içeriklerin hepsini bir arada bulunduran amino asitlerden oluşmaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BİGJOY ArgiMax kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY ArgiMax Capsules 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. BIGJOY ArgiMax Capsules gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül Satın Al

BIGJOY ArgiMax ithal ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek'in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis: 4 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "BIGJOY ArgiMAX"?

> Kas yapılanması ve protein sentezine yardımcı olur.

> Nitrik Oksit üreterek büyüme hormonu salgılar.

> Damarları genişletir ve kan akışını hızlandır.

> Bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirir.

> BIGJOY ArgiMax kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.