• BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül

BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0005
 • Son K. Tarihi: 08-2019
  Servis Sayısı: 30
  Servis Fiyatı: 2,96 TL
  Servis Miktarı: 4 Kapsül
 • 89,00 TL
    Havale ile: 84,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül

BIGJOY ArgiMax Arjininin ötesinde oldukça geniş kapsamlı amino asitlerden oluşan bitkisel kapsül formülasyonunda hazırlanmış sporcu gıdası takviye ürünüdür. İçeriğinde bulunan amino asitler kas büyümesi-yenilenme ve performans artışı açısından önemli aminolardır. Arjinin - Ornithin ve Lizin Nitirk Oksit seviyesini artırır ve büyüme hormonunu tetikler. Nitrik Oksit seviyesinin artması damarlarımızın gelişmesine ve hızlı kan akışına neden olduğu için damarlarda taşınan Oksijen daha fazla olacağından enerji artışına neden olarak antrenman performansının artışını destekler.


BIGJOY ArgiMax formülasyonunda ayrıca 500 mg taurin, 200 mg tribulus terrestris, 100 mg ginseng, 20 mg saw palmetto, 20 mg gingko bilabo içerir. Saw Palmetto kan dolaşımını hızlandıran bitkisel bir üründür. Ginseng güçlü bir anti oksidan olduğu için bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirir ve yorğunluğun atılmasını sağlar.
BIGJOY ArgiMax içeriğinde bulunan amino asitlerin özelliklerinden dolayı tam bir antrenman öncesi ürün olmanın yanında büyümek içinde kullanılabilecek bir takviyedir. Yorğunluğu önleyici-enerji verici ve kas onarıcı içeriklerin hepsini bir arada bulunduran amino asitlerden oluşmaktadır.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BİGJOY ArgiMax kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY ArgiMax Capsules 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. BIGJOY ArgiMax Capsules gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

BIGJOY ArgiMax Capsules 120 Bitkisel Kapsül Satın Al

BIGJOY ArgiMax ithal ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek'in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis: 4 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Kas yapılanması ve protein sentezine yardımcı olur.

> Nitrik Oksit üreterek büyüme hormonu salgılar.

> Damarları genişletir ve kan akışını hızlandır.

> Bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler