• Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0075
 • Son K. Tarihi: 04-2020
  Servis Sayısı: 31
  Servis Fiyatı: 2,54 TL
  Servis Miktarı: 4 Kapsül
 • 79,00 TL
    Havale ile: 75,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül Arjinin, Ornithine, Lizin, Magnezyum ve Çinko dan bitkisel kapsül formülasyonu ile dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.
İçeriğinde bulunan amino asitler kay büyümesi-yenilenme ve performans artışı açısından önemli aminolardır. Arjinin - Ornithin ve Lizin Nitirk Oksit seviyesini artırır ve büyüme hormonunu tetikler. Nitrik Oksit seviyesinin artması damarlarımızın gelişmesine ve hızlı kan akışına neden olduğu için damarlarda taşınan Oksijen daha fazla olacağı enerji artışına neden olarak antrenman performansı artar.

Bigjoy Aol Big Zma ya takviye yapılan magnezyum ve Çinko sayesinde gelişimi duran kaslarda harekete geçerek protein sentezi ile beraber kas büyümesi sağlanır.AOL büyüme hormonunu destekleyerek ve protein sentezinede yardımcı olarak kas yapımı ve enerji dolu antrenmanlar için zemin hazırlar.

Bigjoy Aol Big Zma ilk defa Aol - Magnezyum ve Çinko dan oluşan kompleks bir amino asit takviyesi ürün olarak satışa sunulmuştur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir

Olası Yan Etkileri Nelerdir

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül

Bigjoy Aol Big Zma 124 Kapsül ithal hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız datoptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesinde: 1 servis


Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 4 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 2500 Mg AOL bulunur


> Servisinde 200 Mg Magnezyum bulunur


> Damarları genişletir ve kan akışını hızlandır


> Kas yapılanması ve protein sentezine yardımcı olur


> Nitrik Oksit üreterek büyüme hormonu salgılarYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız
İndirim
17%

MythPower Arginine Hcl & ..

119,00 TL 99,00 TL