Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu

Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu;Protein34 Online'da Beef Protein Isolate'i bugün alın! Sığır protein izolatı, bir süredir gelişmekte olan bir üründür. Bu protein kaynağı insanların diyetlerinde protein ekleme biçimini değiştirecek. Sığır protein izolatı fiyat için porsiyon başına en yüksek protein ve amino asit konsantrasyonuna sahiptir!
...devamını oku..↓

Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu Nedir ?

BEEF Protein İzolatının sindirim hızı, standart peynir altı suyu proteinlerinin çoğundan daha yavaştır ve bu maddeyi tamamen sindirmek ve emmek için geçen süre açısından yumurta beyazı proteine en çok benzemektedir. Bir kişinin sığır biftekinin sindirim oranına kıyasla tam sindirim için yaklaşık 2-3 saatlik bir serbest bırakma zamanı beklemeniz gerekir. Bazı müşterilerin, standart bir peynir altı suyu proteinden, benzer bir porsiyon BEEF Protein İzolatı'na temiz bir geçiş yaparken mide rahatsızlığı yaşadıklarını unutmayın. Genel bir öneri olarak, kullanıcılar her zaman yeni bir form kullanımını kolaylaştırmalıdır. Protein, mide ve bağırsakların amino asit alımındaki şiddetli değişikliklere uyum sağlamasına izin verir.

BEEF Protein İzolatı çoğu diğer protein toza göre çok daha tuzlu olma eğilimindedir. Bunun nedeni kaynağı doğal olan doğal olarak oluşan sodyum içeriğidir. Malzeme ayrıca çoğu yanmış, çikolatalı veya lezzetli olarak tarif edilecek tuhaf bir tada sahiptir. Bu nedenle, tadında çatışma potansiyeline sahip olduğu için, malzemeyi meyve aromalarına karıştırmamızı öneriyoruz.


Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu
Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu, Paleo sporcuları ve fitness meraklıları için mükemmel bir protein olup, hayvanlara dayanan oldukça güçlü bir protein tozu sağlar. Soya içermeyen glutensiz ve sütten arındırılmış protein tozu olarak, aynı zamanda herhangi bir diyet kısıtlamasına maruz kalabilen bireyler için hipoalerjenik bir protein kaynağıdır.

Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu Kullanımı Nasıldır?
Sığır Protein İzolatı çoğu diğer protein toza göre çok daha tuzlu olma eğilimindedir. Bunun nedeni kaynağı doğal olan doğal olarak oluşan sodyum içeriğidir. Malzeme ayrıca çoğu yanmış, çikolatalı veya lezzetli olarak tarif edilecek tuhaf bir tada sahiptir. Bu nedenle, tadında çatışma potansiyeline sahip olduğu için, malzemeyi meyve aromalarına karıştırmamızı öneriyoruz. Sığır Proteini İzolatı , çikolata ve vanilya türü tatlarla, ve özellikle çikolatalı fıstık ezmesiyle karışır. Eklerken kafasında böyle tatları tutmak önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!
Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu Satın Al
Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . AyrıcaKartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Beef (Kırmızı Et) Protein Tozu ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz. --.