Balık Yağı


Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Balık Yağı

EFA'lar ya da esansiyel yağ asitleri, herhangi bir vücut geliştirici ya da fitness tutkunlarının diyetinin önemli bileşenleridir. İnsan sağlığı için en önemli iki yağ asidi, depresyon oranlarının düşmesine ve kalp hastalığı riskinin azalmasına bağlı olan omega-3 ve omega-6'dır. Vücut geliştirme takviyeleri internet sitemizde genel sağlığınızı iyileştirmek ve kalbinizi güçlü tutmak için çok çeşitli omega yağ asidi takviyeleri içerir.

Balık Yağı aldığımız gıdalardan veya takviyeleri alarak elde edilebilir. Özellikle omega-3 yağ asitleri olarak bilinen faydalı yağlar açısından zengin olan balıklar, uskumru, ringa balığı, orkinos, somon, kara karaciğer, balina rengi ve köpük kabuğu içerir. Balık yağında bulunan en önemli omega-3 yağ asitleri eikozapentaenoik asit (EPA) ve dokosaheksaenoik asittir (DHA). EPA ve DHA'nın yanı sıra Cod Liver Oil ve Shark Liver Oil'de ayrı listelemelerde bulunduğunuzdan emin olun.

Balık Yağı, trigliserid düzeylerini düşürmek için FDA tarafından onaylanmıştır , ancak birçok başka koşul için de kullanılır. Genellikle kalp ve kan sistemi ile ilgili koşullar için kullanılır. Bazı insanlar kan basıncını , trigliseritleri ve kolesterol seviyelerini düşürmek için balık yağı kullanır.. Balık yağı, kalp rahatsızlığının veya felçin yanı sıra tıkanmış arterler , göğüs ağrısı, düzensiz kalp atımı , bypass ameliyatı, kalp yetmezliği, hızlı kalp atımı, kan pıhtını önleme ve kalp naklinden sonra yüksek kan basıncı için de kullanılmaktadır .

Balık yağı, böbrek hastalığı , böbrek yetmezliği ve diyabet, siroz, Berger hastalığı (IgA nefropati), kalp transplantasyonu veya siklosporin adı verilen ilaca bağlı böbrek komplikasyonları da dahil olmak üzere böbrek ile ilgili birçok problem için de kullanılır . Bazı insanlar "depresyona" yardım etmek için balık yemeleri nedeniyle balıklar "beyin gıda" olarak itibarı kazanmış olabilirler,

Balık Yağı, kilo kaybı, egzersiz performansı ve kas gücü, egzersiz sonrası kas ağrısı, pnömoni, kanser, akciğer hastalığı, mevsimsel alerjiler , kronik yorgunluk sendromu ve kan damarlarının ameliyat sonrası yeniden daralmasını önlemek için ağız yoluyla alınır .

Balık Yağı nasıl çalışır?

Balık Yağı yararının bir çok içerdiği omega-3 yağ asitlerinden gelen gibi görünüyor. İlginçtir ki, vücut kendi omega-3 yağ asitlerini üretmez. Ayrıca vücut, diyetinde yaygın olan omega-6 yağ asitleri ile omega-3 yağ asitleri üretemez. EPA ve DHA, genellikle balık yağı takviyelerinde bulunan iki tip omega-3 asidi üzerinde çok araştırma yapılmıştır.

Omega-3 yağ asitleri ağrı ve şişmeyi azaltır. Bu, balık yağı sedef hastalığı ve kuru gözler için neden muhtemelen etkili olduğunu açıklayabilir. Bu yağ asitleri aynı zamanda kanın kolaylıkla pıhtılaşmasını önler. Bu, balık yağının neden bazı kalp rahatsızlıkları için faydalı olduğunu açıklayabilir


Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Balık Yağı Hamileyseniz, hemşirelik yapıyorsanız, kan incelticileri de dahil olmak üzere herhangi bir ilaç alıyorsanız, planlamış herhangi bir tıbbi veya cerrahi durumunuz varsa, bu ürünü almadan önce sağlık uzmanınıza danışınız. Ağızda balık tadı ve kokusu, ve hasas kişilerde mide bulantısı yapabilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Oda sıcaklığında saklanmalıdır. Şişe contası eksik veya hasarlıysa ürünü kullanmayın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz..

Balık Yağı Satın Al

Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Balık Yağı ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz.