BIGJOY Thermonator L-Carnitine 2000 Mg 1000 Ml Portakal Aromalı (BJLCT1000)

5,00
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : ₺98,31(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2019

  • Havale %5 İndirim

    93,10 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 2000 Mg 1000 Ml Portakal Aromalı

BIGJOY Thermonator L-Carnitine1000 ML servis başına 2000 mg karnitin, 100 mg yeşil çay ekstraktı, 50 mg turunç kabuğu ekstraktı (%10 sindefrin içerir) ve yeşil kahve çekirdeği esktraktı içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Bigjoy Thermonator, sıvı formda olup termojenik etkili bir supplementtir. BIGJOY Thermonator L-Carnitine sadece karnitin ve kafein den oluşan thermojenik bir ürün değildir. Formülasyonunda bulunan bitkisel takviyeler ile birlikte metabolizmayı hızlandıran ve kalori yakımını destekleyen kompleks bir Yağ yakıcı özelliğine sahiptir. Özellikle Sinefrin kalori yakımını hızlandırmaktadır. Taurin ise bir Pre Workout olduğu için antrenman esnasında enerji seviyesini üst seviyede tutmaya yardımcı olur. Bu sayede fiziksel olarak daha güçlü antrenman yapılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Thermonator L-Carnitine Ampul Yağ yakımını hızlandırma ve vücuda giren yağları bloke etme özelliğinden dolayı CLA lar ile beraber kullanılabilir. CLA ların vücutta bulunan yağ ları parçalama ve serbest bırakma özelliği olduğu olduğu için Karnitin le beraber kullanımında etkin bir rol oynar. Günlük yaklaşık 2500 Mg lık bir CLA takviyesi ile beraber Karnitin kombinasyonu yağ yakımı için idealdir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Thermo L-Carnitine yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Spor yapan kişilerin kullanması tavsiye edilmektedir. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu kayıtlara geçen belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Geç saatlerde kullanımı uykusuzluk yapabilir. Kalp problemi olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Önerilen kullanım talimatına uyulmalıdır.

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 1000 ML Satın Al

BIGJOY Thermonator L-Carnitine ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye'de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Sabah Kahvaltı Sonrası: 1 Servis
Antrenmandan Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Sabah Kahvaltı Sonrası: 1 Servis

Servis : 30 ml

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Thermonator L-Carnitine"?
> 2000 Mg Karnitin.

> 1000 Mg Taurin.

> 225 Mg Kafein.

> 100 mg yeşil çay ekstraktı.

> 50 mg turunç kabuğu ekstraktı (%10 sindefrin içerir).

> 50 Mg Yeşil kahve çekirdeği esktraktı.

> Thermojenik Yağ Yakıcı.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.