• BIGJOY GlutaBig Glutamine Powder 420 Gr Ananas

BIGJOY GlutaBig Glutamine Powder 420 Gr Ananas

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0045
  • Son K. Tarihi: 01-2020
  • 98,00 TL
      Havale ile: 93,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder 420 Gr 

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder 420 Gr servis başına 5 gram amino asit içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin yenilenme ve büyüme için gerekli olan vücut tarafından sentezlenen ve kas sisteminde en fazla bulunan amino asit tir. Bigjoy Glutamin saf ve aromalı olarak iki çeşidi vardır.

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder % 100 saf glutamin içerir ve 24 servis tir. Kas sistemimizin % 61 inden fazlası glutamin den oluşur. Bu nedenle yapılan antrenman ve fiziksel aktiviteler de kaslarda ilk önce glutamin eksilir. Glutamin eksilmesi kas iyileşme süresi-yorgunluk ve güç kaybına neden olur. Eksilen glutamin seviyelerinin normale dönmesi 6 gün kadar zaman alabilir. Glutamin takviyesi alarak kas büyüme ve protein sentezi de normale dönerek daha rahat ve güçlü antrenman yapma ve büyümede gerçekleşebilir.

Glutamin büyüme hormonu salgılamaya da yardımcı olur. Büyüme hormonu gece salgılandığı için yatmadan önce alınan Glutamin takviyesi de tetikleyici görev yapar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder yapılan spora ve amaca göre Protein sentezi ve kas yapımı için Protein Toz ları- Yağ yakma diyetinde ise kasları yakmamak için özellikle Thermojonik Yağ yakıcılarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY GlutaBig siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. BIGJOY GlutaBig ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder 420 Gr Satın Al

BIGJOY GlutaBig %100 Glutamine Powder ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 7 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Glutamin kas kaybını engeller ve büyümeyi destekler.
> Glutamin büyüme hormonunu % 400 oranında artırır.
> Glutamin kas kaybetmeden yağ yakımını sağlar.
> BIGJOY GlutaBig Sevisinde 5 Gr Saf Glutamin içerir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler