• BIGJOY CLAbig 1000mg 99 Kapsül

BIGJOY CLAbig 1000mg 99 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0038
 • Son K. Tarihi: 12-2019
  Servis Sayısı: 99
  Servis Fiyatı: 0,89 TL
  Servis Miktarı: 1 Kapsül
 • 89,00 TL
    Havale ile: 84,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY CLAbig 1000mg 99 Kapsül

BIGJOY CLAbig 1000mg 99 Kapsül Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.

CLA, "Konjuge Linoleik Asit" Omega-6 yağ asidi olup, bitkisel yağlarda büyük miktarda bulunur ancak aynı zamanda diğer gıdalarda az miktarda bulunur. CLA hem çoklu doymamış yağ asidi türüdür hem de cis ve trans çift bağları vardır. CLA teknik olarak trans yağdır, ancak birçok sağlıklı gıdada bulunan trans yağın doğal bir türüdür. BIGJOY CLAbig yağların yakılmasını sağlar ve aynı zamanda vücutta depolanmış yağların aktif bir şekilde yeni yağlara kavuşmasını; yani yağ depolanmasını engellemeye detek olur. Metabolizmayı hızlandırarak bir sporcu için çok gerekli olan imkânı sunar. Yağ oranının azalması ile beraber kandaki yağ oranını da düşürmeyede yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY CLAbig Yağ yakımı diyetlerinde L-Carnitin içeren ürünlerle beraber kullanılabilir. CLA nın Yağı bloke etme ve serbest bırakma özelliğinden dolayı serbest kalan Yağ asitleri Karnitin takviyesi ile beraber enerji deposu olarak kullanılır ve Diyet döneminde amaca ulaşılmasını sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY CLAbig 16 yaşından küçük, hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Konjuge linoleik asit (CLA) kullanımı kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini arttırabileceğinden bu kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kullanımının şeker hastalığını kötüleştirebileceği düşünülmektedir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Kilo kontrolü sağlamak için üretilmiş gıda takviyesidir. İlaç değildir, tedavi, ya da teşhis amaçlı kullanılmaz.

BIGJOY CLAbig 1000mg 99 Kapsül Satın Al

BIGJOY CLAbig ithal edilen hammaddelerle birlikte Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Not: BIGJOY ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.


Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Kapsül
Öğlen Yemek Öncesi 1 Kapsül
Akşam Yemek Öncesi: 1 Kapsül

Servis = 3 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> 1000 Mg CLA> Aspir Çiçegi Yağı> Kapsül Formundadır> Sığır Jelatini Kullanılmıştır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels
İndirim
17%

MythPower CLA 1250 Mg 99 Soft..

119,00 TL 99,00 TL