BIGJOY Bigwhey Whey Proteini 924 Gr-28 Saşe(Mix) (BIGWHEY28MIX)

5,00
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : ₺137,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 10
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    04.2020

  • Havale %5 İndirim

    130,15 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe tek kullanımlık Şaseler le hazırlanmış peynir altı suyundan üretilmiş sporcu gıdasıtakviye ürünüdür. Her bir Şasesinde 26 Gr Protein içermektedir. Şase olması nedeni ile kolay taşıma ve kullanım kolaylığının yanında hijyenik olması da tercih sebebi olmaktadır.

BIGJOY Bigwhey Whey protein zengin bir amino asit çeşidine de sahiptir. Kas yapımı ve onarımı için gerekli olan amino asitlerden BCAA 8,1 Gr-Glutamin 8 Gr bulunmaktadır. Ayrıca 1 Gr da Taurin le formüle edilmiştir. Bigwhey Protein servisinde bulunan 2 Gram Kreatin ile beraber oluşturduğu amino asitler le beraber kas yapımı görevinin haricinde Creatin sayesinde enerji kaynağı da olmaktadır. Bu nedenle de antrenman öncesi de kullanıma uygun hale getirilmiştir. BIGJOY Bigwhey Whey protein tozu aroma çeşitleri ve seçenekleri de oldukça zengindir. Bir pakette 3 ayrı aromayı aynı anda alma şansına da sahip olabiliyorsunuz. Aromalar farklı olmasına rağmen 26 Gram protein her serviste alıyorsunuz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Bcaa ve Glutamin lerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Satın Al

BİG JOY Bigwhey Whey protein tozu ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Diğer Günler:
Kahvaltıdan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Ölçek

Servis: 1 Şase (33 Gr)Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "BIGJOY Bigwhey Whey"?
> Kutusunda 33 gramlık 28 adet şase halinde paketler

> Her serviste Yüksek BCAA oranı: 5,7 Gr.

> Her serviste yüksek Glutamin oranı: 3,8 Gr.

> 3 Farklı aroma bir arada alma imkanı

> Şase formu sayesinde kolay ve hijyenik kullanım-Kolay taşıma

> Hava ile teması olmaması nedeniyle son kullanma tarihine kadar güvenli kullanım

> Kolay karışma özelliği.

> 8 Gr BCAA- 8Gr Glutamin öncüsü-.

> 1 Gr Taurin-2 Gr Kreatin
Whey Protein Tozu Nedir?
Whey proteini, önemli ve dallanmış zincirli amino asitler içerdiğinden kas oluşturma için tüketebileceğiniz en iyi protein türlerinden biridir. Egzersiz öncesi veya sonrasında peyniraltı suyu protein tüketerek, kas büyümesi için kas protein sentezi olarak da bilinen, vücudunuzdaki amino asitler miktarını artırabilirsiniz. Peynir altı suyu proteini, peyniraltı suyu proteini izolatı da dahil olmak üzere farklı formlarda bulunabileceği için, her formun sağlık yararlarını ve sizin için en iyi peynir altı suyu proteini türünü anlamanız önemlidir.

Whey Protein Kaynakları Nelerdir ?
Whey proteini, süt ürünlerinin bir parçasıdır; Daha spesifik olarak, peynir yapmak için peynir veya kazein proteini çıkarıldığında görebileceğiniz yoğun sıvıdır. Whey proteini, amino asit kompozisyonu ve sindirilebilirlik bakımından en iyi protein değerlerinden birine sahiptir.


 

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.