BIGJOY BCAAPro 4:1:1 400Gr Yeşil Elma Aromalı (BJBCP400YE)

4,50
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 87
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2019

  • Havale %5 İndirim

    122,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY BCAAPRO 4:1:1 400Gr 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr toz formda 4:1:1 oranında hazırlanmış Lösin-İsolösin ve Valin amino asitler inden oluşan kas onarımı-yapımı ve protein sentezi görevi yapan vücut tarafından sentezlenemeyen bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr ın servisinde 6000 Mg amino asit bulunur. Dallanmış Zincir amino asitler olarak adlandırılan Bcaalar diğer amino asit lerin aksine kas sistemimizde metabolize oldukları için kas yapımı ile ilgili önemli bir yer işgal ederler. Bcaalar vücut tarafından sentezlenemediği ve gıdalarda bulunmadığı için takviye olarak almak gerekir.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 aromalı olduğu için spor esnasında da kullanılarak vücudun ihtiyacı olan protein sentezi görevini yapar ve daha güçlü bir şekilde antrenman yapılmasına yardımcı olur. Spordan hemen sonra kullanım ile de kaslarda oluşan yıkımı önlemek için iyileşme süresini kısaltır.

Bcaa kullanan sporcular ve kullanmayan sporcular arasında yapılan araştırmalarda Bcaa kullananların kas oluşumunda ve kas yıkımının önlenmesinde daha başarılı oldukları görülmüştür. Bu nedenle son dönemlerde Bcaa kullanımı tüm spor branşlarında yaygın hale gelmiştir.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr amaca göre hemen hemen her sporcu gıdası takviye ürünleri ile beraber kullanıma uygun dur. Kas büyümesi için Protein Tozu-Amino Asitler / Hacim almak için Karbonhidratlarla beraber / Yağ yakımı diyetlerinde kas kaybını önlemek için (özellikle Thermojonik yağ yakıcı kullananlar) kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr Satın Al

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Ölçek = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "BIGJOY BCAAPro 400Gr"?
> 6000 Mg Amino Asit.


> 4000 Mg Lösin


> Aromalı ve kolay karışım sayesinde topaklanma yapmaz.


> Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı.


> Yüksek saflıkta hammadde


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
BIGJOY BCAA, BIGJOY BCAA Pro, BIGJOY BCAAPro, BCAA Pro,