• BIGJOY BcaaBig 2:1:1 544 Gr Karpuz

BIGJOY BcaaBig 2:1:1 544 Gr Karpuz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0012
  • Son K. Tarihi: 08-2020
  • 169,00 TL
      Havale ile: 160,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY BcaaBig 2:1:1 544 Gr 

BIGJOY BcaaBig yüksek Bcaa içeriği sayesinde antrenman esnasında performans artışı ve antrenman sonrasında toparlanmayı hızlandırmak için üretilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Servisinde bulunan 2:1:1 oranında 10 Gr Bcaa ile sınıfının en zengin amino asiti olma özelliğine sahiptir. BIGJOY BcaaBig antrenman öncesi-esnası ve sonrasında kullanıma uygun olabilmesi için Taurin-Kafein ve Glutamin destekleri ile beraber kompleks bir Bcaa olarak formüle edilmiştir. Bcaalar vücut tarafından sentezlenmeyen ve alınan gıdalarda bulunmayan amino asitler oldukları için kas yapımı ve yıkımını engellemek-protein sentezini sağlamak için takviye olarak almak gerekmektedir.

BIGJOY BcaaBig içerisinde bulunan Taurin ve Kafein ile enerji ve Güç- Glutamin ile de Protein sentezini sağlamaktadır. Ayrıca formülünde bulunan elektrolitler ise antrenman esnasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengeler ve kasların tam kapasite ile görev yapmasını sağlar.

BIGJOY BcaaBig Aromalı dır ve su ile beraber oldukça kolay karışım sağlayarak antrenman boyunca rahatlıkla tüketebileceğiniz bir kıvamdadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Bcaalar birinci görevi Protein sentezi olduğu için Protein tozları ile beraber kullanılabilir.Kas yapımı ve yıkımını önlemesi nedeni ile Hacim alma ve zayıflama diyet lerinde de kullanılabilir. Özellikle Termojenik Yağ Yakıcı kullananlar kas erimesini önlemek için yüksek oranlarda Bcaa kullanmaları gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BcaaBig hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BcaaBig 2:1:1 544 Gr Satın Al

BIGJOY BcaaBig ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Ölçek = 17 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servisinde 10 Gr 2:1:1 oranında BCAA.


> Servisinde 15 Gr Amino Asit.> Servisinde 4 Gr Glutamin.


> Servisinde 1 Gr Taurin bulunmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler