• BIGJOY BCAAPro 4:1:1 400 Gr Karpuz

BIGJOY BCAAPro 4:1:1 400 Gr Karpuz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0015
  • Son K. Tarihi: 08-2020
  • 129,00 TL
      Havale ile: 122,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY BCAAPRO 4:1:1 400Gr 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr toz formda 4:1:1 oranında hazırlanmış Lösin-İsolösin ve Valin amino asitler inden oluşan kas onarımı-yapımı ve protein sentezi görevi yapan vücut tarafından sentezlenemeyen bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr ın servisinde 6000 Mg amino asit bulunur. Dallanmış Zincir amino asitler olarak adlandırılan Bcaalar diğer amino asit lerin aksine kas sistemimizde metabolize oldukları için kas yapımı ile ilgili önemli bir yer işgal ederler. Bcaalar vücut tarafından sentezlenemediği ve gıdalarda bulunmadığı için takviye olarak almak gerekir.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 aromalı olduğu için spor esnasında da kullanılarak vücudun ihtiyacı olan protein sentezi görevini yapar ve daha güçlü bir şekilde antrenman yapılmasına yardımcı olur. Spordan hemen sonra kullanım ile de kaslarda oluşan yıkımı önlemek için iyileşme süresini kısaltır.

Bcaa kullanan sporcular ve kullanmayan sporcular arasında yapılan araştırmalarda Bcaa kullananların kas oluşumunda ve kas yıkımının önlenmesinde daha başarılı oldukları görülmüştür. Bu nedenle son dönemlerde Bcaa kullanımı tüm spor branşlarında yaygın hale gelmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr amaca göre hemen hemen her sporcu gıdası takviye ürünleri ile beraber kullanıma uygun dur. Kas
büyümesi için Protein Tozu-Amino Asitler / Hacim almak için Karbonhidratlarla beraber / Yağ yakımı diyetlerinde kas kaybını
önlemek için (özellikle Thermojonik yağ yakıcı kullananlar) kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr Satın Al

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Ölçek = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 6000 Mg Amino Asit.> 4000 Mg Lösin> Aromalı ve kolay karışım sayesinde topaklanma yapmaz.> Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı.> Yüksek saflıkta hammadde

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler