• BIGJOY BCAA Pro 4:1:1 420 Gr Aromasız

BIGJOY BCAA Pro 4:1:1 420 Gr Aromasız

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0011
 • Son K. Tarihi: 11-2019
  Servis Sayısı: 70
  Servis Fiyatı: 1,70 TL
  Servis Miktarı: 1 Ölçek (6 g)
 • 119,00 TL
    Havale ile: 113,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr Aromasız Toz formda % 100 saf aromasız olduğu için şeker içermeyen sporcu gıdası takviye ürünüdür.

BcaaPro aromasız olduğu için tek başına içildiğinde tat olarak bir acılık verebilir. Bu nedenle meyve suyu-soda gibi içeceklerle birlikte kullanılabilir. Ayrıca gıda takviyesi olarak kullandığınız herhangi aromalı ürünlede karışım yapabilirsiniz. BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr Aromasız Lösin-İsolösin ve Valin den oluşan 6000 Mg Bcaa içerir. Bcaa lar esansiyel amino asit olup vücut tarafından üretilmez ve aldığımız gıdalar tarafından da sentezlenemediği için dışardan takviye olarak almak gerekir.

Bcaa vücuduzda kas larda katabolize oldukları için yapılan egzersizlerde enerji deposu olarak kullanılırlar. Bu nedenle de gerekli takviye yapılmazsa kas yıkımı oluşur. Kas yıkımının önüne geçmek-kas kütlesini artırmak ve protein sentezini artırmak Bcaaların ana görevidir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr amaca göre hemen hemen her sporcu gıdası takviye ürünleri ile beraber kullanıma uygun dur. Kas büyümesi için Protein Tozu-Amino Asitler / Hacim almak için Karbonhidratlarla beraber / Yağ yakımı diyetlerinde kas kaybını önlemek için (özellikle Thermojonik yağ yakıcı kullananlar) kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr Aromasız Satın Al

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 420 Gr ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye'de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;
Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;
Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis: 1 Ölçek = 6 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 6000 Mg Amino Asit.


> 4000 Mg Lösin.


> Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı.


> Yüksek saflıkta hammadde.


> Kolay karıştırılabilir formdadır ve topaklanma yapmaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler