26 Ürün Mevcut

Antrenman Öncesi (Pre Workout)Antrenman Öncesi (Pre Workout) Ürünler Nedir?

Antrenman öncesi ürünler veya bir başka tabiri ile pre workout ürünler adından da anlaşılacağı üzere spor öncesi kullanılan ürünlerdir. Antrenman öncesi ürünler yapacağınız sporda sizlere enerji ve güç kazanımı sağlayarak daha uzun süre, yorulmadan ve gerekirse daha fazla ağırlık kaldırmanızı destekleyecek ürünler olarak formüle edilmiştir.

Her spor seansından en iyi şekilde yararlanabilmek için, antrenman öncesi takviyeniz size güçlü olmanız için gereken güç ve enerjiyi sağlamalıdır. Egzersiz öncesi takviyeleri genellikle, geleneksel olarak sağlıklı kas büyümesini ve onarımını desteklemek için kullanılan amino asitler, elektrolitler ve B vitamini gibi besinlerin bir kombinasyonunu içerir.

Birçoğu ayrıca hem daha uzun hem de daha fazla antrenman yapma yeteneğinizi geliştirmek için birlikte çalışan kafein, dallanmış zincirli amino asitler (BCAA'lar), beta-alanin, arginine ve creatine içerebilir.

Pre Workout takviyeleri kullanmak enerji, canlılık, uyanıklık, odaklanma ve güç artışına yardımcı olur. Antrenman Öncesi ürünler daha anlık enerji artışı sağlar ve bazen de yağ yakma konusunda yardımcı olabilirler! Genellikle bütün pre workout larda bulunan Kafein, kas kasılmasını ve aerobik dayanımı arttırdığı, odak geliştirdiği, antrenman süresince kas kuvvetini, yoğunluğu ve yağ kaybını arttırdığı bilinmektedir.

Pre Workout Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

Antrenman Öncesi pre workout ürünler genellikle aşağıdakileri yapmak üzere tasarlanmıştır:

 • Performans geliştirme.
 • Gücü arttırmaya.
 • Dayanıklılığı artırmaya.
 • Egzersiz sırasında kas dökülmesini azaltmak.
 • Protein sentezini artışına destek verir.
 • Enerjiyi geliştirir ve odaklanmayı sağlar.
 • Metabolik hızı arttırın (yağ yakma)
 • En uygun hormonal ortamının oluşmasına destek verir.

  Açıkçası, pre workout ürünlerin iyileştirme alanları, antrenman hedefleri ne olursa olsun, herkes için yararlıdır. Egzersiz öncesi takviye için iyi hazırlanmış ürün, spor salonunuzdaki emeklerinizin karşılığını almanız noktasında en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

  Antrenman öncesi takviyesi nasıl seçilir

  Çok sayıda egzersiz öncesi ürün arasından seçebileceğiniz özel sağlık ve spor hedefleriniz için en iyisini bulmak biraz karmaşık görünebilir. Egzersiz öncesi bir takviye seçerken, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden biri diyet gereksinimlerinizdir.

  Örneğin, gün boyunca zaten bol miktarda kafein veya enerji içeceği içiyorsanız, uyarıcı içermeyen bir takviye seçilmesi iyi bir karar olabilir. Bazı diyet kısıtlamalarınız veya tercihleriniz varsa, glütensiz, GDO'suz, organik, vejeteryan, laktoz içermeyen ve paleo seçeneklerini sunan ürünleri seçebilirsiniz.

  Yoğun Antrenmanlarda Vücudunuzun Performansını Arttırabilirsiniz
  Performans ve güç takviyesi olan ürünler, yoğun antrenman çalışmaları sırasında, vücudun ihtiyaç duyduğu gücü ve enerjiyi arttırmak üzere özel hazırlanmış takviyelerdir. Ürünün içeriğinde bulunan vitamin, aminoasit ve kafein gıdaları, vücuttaki kasları besleyerek, enerji açığa çıkmasını sağlamaktadır.

  Sporcu performans ve güç arttırıcı takviyeleri kullanırken, supplement konusunda tecrübeli kişilerin tavsiyelerine göre kullanmalıdır. Düzenli kullanım ve düzenli spor sonucunda, kısa sürede istenilen fiziksel görünüme sahip olabilmek mümkündür. Pre Workout ürünlerin İçeriğinde bulunan gıdalar, vücudunuzun direncini arttır.

  Performans Ve Güç Takviyeleri Nasıl Kullanılır?
  Spor yaparken daha dirençli olmak adına, performans ve güç takviyelerinin kullanılmasında bir sakınca yoktur. Fakat ek takviyeleri tek başına kullanmak yeterli değildir. Düzenli spor yaparak ve beslenme düzenine dikkat ederek, kısa sürede vücudunuzdaki değişimi fark edebilirsiniz. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra, performans ve güç takviyesi kullanmanız önerilmektedir.

  Takviyeler, spor sırasında ortaya çıkan eforu güçlendirerek, direncinizi katlamanıza yardımcı olur. Vücudunuzun yağ yakımını hızlandırarak, sporunuz bitene kadar gücünüzü arttırır.

  Performans ve güç takviye ürünleri kullanımı, spora başlamadan yarım saat önce, bir porsiyon şeklinde önerilmektedir. Bunun nedeni, antrenman sırasında direnci arttırmak ve yağ yakımını hızlandırmaktır. Spora başlamadan önce aç veya tok olmamanız gerekmektedir. Aç karnına performans ve güç takviyesi alırsanız, faydasını görmezsiniz, tok karnına ise, spor yaparken zorlanabilirsiniz. Bu yüzden, ek takviyeleri kullanmadan önce ne aç ne de tok olmalısınız.

  Antrenman Öncesi pre workout ürünleri Fiyatları
  Pre workout ürünler diğer supplementler de olduğu gibi ürünün içeriğine, formuna, ithal veya yerli olmasına göre fiyatlar değişmektedir. Yazımızın üst kısmında belirttiğimiz gibi kendinize en uygun ürünü uygun fiyat ve hediyelerle sitemizde bulabilirsiniz.

  Protein34.com internet adresimiz ve pazaryerlerinin yanında fiziki mağazalarımızda bol hediye ve fiyat avantajları sunarak sizlere hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerde üretici ve/veya ithalatçı firmaların garantisinin yanında protein34 garantisini de ayrıca sunmaktayız.

  Bu sayede Pre Workout ve diğer supplement takviyelerini güvenli ve orijinal olarak nereden alabilirim sorusuna da cevap vermiş oluyoruz.