• All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Omega3 Kombinasyonu

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Omega3 Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           All Stars
  • Ürün Kodu:     KOMB0002
  • Son K. Tarihi: 12/2019
  • 409 319,00 TL
  •   Havale ile: 303,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

  • 8 adet ve üzeri 319,00 TL

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr Çikolata Aromalı

All Stars Ultimate Mass Gain, Servis başına 750 yüksek kaliteli kalori veren. 4 bileşenli Protein karışımı ile Üstün Kütle Kazanımı, kas geliştirmeye ve kas sağlamaya yardımcı olan Whey Protein , Micellar Kazein, Yumurta Proteini ve Süt Protein Konsantresi nden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

All Stars Ultimate Mass Gain, servis başına 4457 mg BCAA ile, kas proteininin yaklaşık % 35'ini oluşturan temel dallı zincirli amino asitler lösin, izolösin ve valini (kısaca BCAA) içerir. Maltodekstrin ve D-glukoz monohidratın 2 aşamalı bir karbo matrisi, porsiyon başına 98 g karbonhidrat sağlar. 

Ultimate Mass Gain, süper hızlı bir Mattodextrin ve Glukoz-Monohidrat matriksidir. Glikojen depolarını hızlı bir şekilde doldurmanız veya yenilemeniz gerektiğinde kahvaltı önü veya egzersiz sonrası için uygundur. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için mükemmeldir. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. Bir muz ve büyük bir fıstık ya da badem ezmesi eklerseniz, Ultimate Mass Gain'ı 62,25 gr protein, 125 gr karbonhidrat ve 53 gr yağ ile 1.225 kaloriye ulaşmış olursunuz. Bu güçlü ağırlık kazanma makronutrient karışımına ek olarak, Ultimate Mass Gain formülümüz de% 100 NRV C, E ve B-Karmaşık Vitaminleri içerir. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için uygundur. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. 

Ayrıca, Ultimate Mass Gain porsiyon başına 40 gram (4 bileşen protein matriks) protein vardır . Bu protein matrisi, peynir altı suyu proteini , micellar kazein, yumurta proteini ve MPC'den oluşur. Diğer birçok kilo vericiden farklı olarak, All Stars Ultimate Mass Gain aspartam içermez 

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Omega-3'lerin kalp sağlığına yararları bilinir ve hem bitki hem de hayvan formlarında bulunur. Alfa-linolenik asit (ALA), omega-3'ün bitki formudur. Keten tohumu, chia tohumu, ceviz ve kanola ve soya yağlarında bulunur. ALA önemlidir çünkü sadece diyetle elde edilebilir. Vücudumuz ALA yapamaz, bu da onu esansiyel yağ asidi haline getirir. 

Omega-3'ler aynı zamanda eikosapentaenoik asit (EPA), dokosaheksaenoik asit (DHA) içerir. EPA ve DHA, somon, ringa balığı, sardalya ve uskumru gibi soğuk-su yağlı balıklarda yaygın olarak bulunan omega-3'ün deniz formlarıdır. Bu yağ asitleri vücutta ALA'dan yapılabilir, ancak dönüşüm oranı iyi değildir. Bu nedenle ve EPA ve DHA'nın kardiyovasküler hastalığın önlenmesi ile güçlü bir şekilde ilişkili olması nedeniyle EPA ve DHA'nın önceden oluşturulması en iyi yoldur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.