• All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Milk Thistle Kombinasyonu

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Milk Thistle Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           All Stars
  • Ürün Kodu:     KOMB0001
  • Son K. Tarihi: 12/2019
  • 429 329,00 TL
  •   Havale ile: 312,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr Çikolata Aromalı

All Stars Ultimate Mass Gain, Servis başına 750 yüksek kaliteli kalori veren. 4 bileşenli Protein karışımı ile Üstün Kütle Kazanımı, kas geliştirmeye ve kas sağlamaya yardımcı olan Whey Protein , Micellar Kazein, Yumurta Proteini ve Süt Protein Konsantresi nden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

All Stars Ultimate Mass Gain, servis başına 4457 mg BCAA ile, kas proteininin yaklaşık % 35'ini oluşturan temel dallı zincirli amino asitler lösin, izolösin ve valini (kısaca BCAA) içerir. Maltodekstrin ve D-glukoz monohidratın 2 aşamalı bir karbo matrisi, porsiyon başına 98 g karbonhidrat sağlar. 

Ultimate Mass Gain, süper hızlı bir Mattodextrin ve Glukoz-Monohidrat matriksidir. Glikojen depolarını hızlı bir şekilde doldurmanız veya yenilemeniz gerektiğinde kahvaltı önü veya egzersiz sonrası için uygundur. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için mükemmeldir. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. Bir muz ve büyük bir fıstık ya da badem ezmesi eklerseniz, Ultimate Mass Gain'ı 62,25 gr protein, 125 gr karbonhidrat ve 53 gr yağ ile 1.225 kaloriye ulaşmış olursunuz. Bu güçlü ağırlık kazanma makronutrient karışımına ek olarak, Ultimate Mass Gain formülümüz de% 100 NRV C, E ve B-Karmaşık Vitaminleri içerir. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için uygundur. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. 

Ayrıca, Ultimate Mass Gain porsiyon başına 40 gram (4 bileşen protein matriks) protein vardır . Bu protein matrisi, peynir altı suyu proteini , micellar kazein, yumurta proteini ve MPC'den oluşur. Diğer birçok kilo vericiden farklı olarak, All Stars Ultimate Mass Gain aspartam içermez 

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules karaciğere doğal destek sağlamak ve sağlıklı sindirimde yardımcı olmak için, enginar çiçeği ve süt dikeni tohumundan ekstraktlar ile formüle edilmiştir 

Milk Thistle'ın aktif maddelerinden biri Silymarin olarak bilinen bir maddedir. Çalışmalar, Silymarin'in hepatik (karaciğer) hücrelerin dış hücre yapısını, toksinlerin hücrelere girmesini azaltmak için değiştirdiğini göstermiştir; Karaciğerin rejeneratif kabiliyetini ve protein sentezini uyararak yeni karaciğer hücrelerinin oluşumunu teşvik edebilir; Karaciğer hücrelerini oksidatif hasardan koruyabilecek bir anti-oksidandır.

Karaciğerden gelen atıkların ve artıkların ortadan kaldırılmasını destekleyebilir ve karaciğere zararlı maddeleri detoks özümsemesine yardımcı olabilir; Sağlıklı karaciğer fonksiyonlarının yönetimine yardımcı olabilir ve safra üretimini teşvik edebilir. Safra salgısının uyarılmasına yardımcı olabilir. Araştırmalar, Milk Thistle'ın normal sağlıklı insanlarda karaciğerin koruyucu, anti-inflamatuar ve doğal rejeneratif özelliklerine yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu
İndirim
13%

Multipower Pure Whey Protein ..

574,00 TL 499,00 TL

Multipower Pure Whey Protein 900 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu
İndirim
12%

Multipower Pure Whey Protein ..

374,00 TL 329,00 TL