• All Stars Ultimate Mass Gainer Hacim ve Kilo Kombinasyonu

All Stars Ultimate Mass Gainer Hacim ve Kilo Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           All Stars
  • Ürün Kodu:     KOMB0003
  • Son K. Tarihi: 12/2019
  • 409 319,00 TL
  •   Havale ile: 303,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr Çikolata Aromalı

All Stars Ultimate Mass Gain, Servis başına 750 yüksek kaliteli kalori veren. 4 bileşenli Protein karışımı ile Üstün Kütle Kazanımı, kas geliştirmeye ve kas sağlamaya yardımcı olan Whey Protein , Micellar Kazein, Yumurta Proteini ve Süt Protein Konsantresi nden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

All Stars Ultimate Mass Gain, servis başına 4457 mg BCAA ile, kas proteininin yaklaşık % 35'ini oluşturan temel dallı zincirli amino asitler lösin, izolösin ve valini (kısaca BCAA) içerir. Maltodekstrin ve D-glukoz monohidratın 2 aşamalı bir karbo matrisi, porsiyon başına 98 g karbonhidrat sağlar. 

Ultimate Mass Gain, süper hızlı bir Mattodextrin ve Glukoz-Monohidrat matriksidir. Glikojen depolarını hızlı bir şekilde doldurmanız veya yenilemeniz gerektiğinde kahvaltı önü veya egzersiz sonrası için uygundur. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için mükemmeldir. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. Bir muz ve büyük bir fıstık ya da badem ezmesi eklerseniz, Ultimate Mass Gain'ı 62,25 gr protein, 125 gr karbonhidrat ve 53 gr yağ ile 1.225 kaloriye ulaşmış olursunuz. Bu güçlü ağırlık kazanma makronutrient karışımına ek olarak, Ultimate Mass Gain formülümüz de% 100 NRV C, E ve B-Karmaşık Vitaminleri içerir. Antrenmanınızı desteklemek için kullanılan bu karbonhidratlar, kas gelişimini teşvik eden bir insülin artışı oluşturmak için uygundur. 600 ml tam yağlı süt ile karıştırıldığında, All All Star Ultimate Mass Gain, 745 kalori, 97 g karbonhidrat, 40 gr protein ve 22 g yağ (tam sütten) içerir. 

Ayrıca, Ultimate Mass Gain porsiyon başına 40 gram (4 bileşen protein matriks) protein vardır . Bu protein matrisi, peynir altı suyu proteini , micellar kazein, yumurta proteini ve MPC'den oluşur. Diğer birçok kilo vericiden farklı olarak, All Stars Ultimate Mass Gain aspartam içermez 

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels


Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerin neden olduğu zararlara karşı koruyan ve LDL kolestrolünün oksidasyonunu önleyen güçlü, yağda çözünür bir antioksidandır . E vitamini terimi, doğada bulunan vitamin kompleksini oluşturan, çeşitli alt gruplarına sahip, tokoferoller ve tokotriyenler adı verilen sekiz bileşik grubunu kapsar. Bu farklı bileşiklerin her biri farklı kimyasal ve biyolojik etkilere sahiptir.

E Vitamini, iskelet, kalp ve düz kasın yapısal ve fonksiyonel bakım için gereklidir. Ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur ve vitamin A ve K, demir ve selenyum depolamaya yardımcı olur . Bağışıklık sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip olabilir, kalp hastalığına neden olabilecek oksidatif hasarlara karşı koruma, kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir, Alzheimer hastalığının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve özellikle gözlerde diyabetle ilgili bazı hasarları önlemeye yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.