All Stars Ultimate Mass Gainer Hacim ve Kilo Kombinasyonu
22% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Omega3 Kombinasyonu
22% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Milk Thistle Kombinasyonu
23% İndirim
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

 

All Stars

ALL STARS şirketinin geçmişi 1972 yılına kadar uzanıyor. O sırada Brummer Sporternährung şirketi Münih'te kuruldu. Spor beslenme ve ev jimnastik ekipmanı ile bir mağaza açıldı. Aynı yıl, Sport Revue dergisi, reklam bölümündeki tüm besin ürünleri ile yeni bir şirket olan Brummer'a satın alındı ve dönüştürüldü.

Arnold Schwarzenegger daha sonra ilk ürünler için bir reklam aracı olarak kullanıldı. Yüksek kaliteli Brummer ürünleri Almanya'nın yanı sıra Avusturya ve İsviçre'de fitness sporcularına ve vücut geliştiricilere satıldı. Birkaç yıl içinde, şirket Brummer Avrupa sporları beslenme endüstrisindeki en iyi markalara yükseldi.

All Stars Ürünleri Kalite Standartları

H1993 - AUS BRUMMER TÜM YILDIZLAR OLDU 1993 yılında, Brummer şirketi, daha sonra hissedar ve reklam ortamı Arnold Schwarzenegger ile ALL STARS Fitness Products GmbH olarak değiştirildi. Üç yıl sonra 1996 yılında, şirket ALL STARS Fitness Ürünleri GmbH 2.000 çalışanı ve yaklaşık 200 milyon Euro yıllık cirosu yaklaşık 10 şirketten oluşan, Grup Günther satıldı. TÜM YILDIZLAR'ın şirket yeri, Günther Group'un bir şirketi olan Stuttgart'taki Beuren'e giden Elero GmbH'ye taşındı.

2001’DEN BUGÜNE 2001 yılında, Günther Group, ALL STARS Fitness ürünlerini iki yeni sahibine sattı. Bu sırada şirketin yeri Münih'in güneyindeki Peißenberg'e taşındı. Oradan, ALL STARS Fitness Products GmbH, Almanya'da ve dünya çapında 63 ülkede, yenilikçi ve yüksek kaliteli spor ürünleri kullanmaya devam ediyor.


All Stars Öne çıkan Ürünleri

Segmentleşmiş üretim zinciri ile zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Her ne kadar Türkiye’ye her ürününün ithalatı şimdilik gerçekleşmese de birçok markaya alternatif olabilecek Whey Prtoein tozu ve yüksek değerlere sahip amino asitleriyle dikkat çekiyor.

All Stars Ürünleri Satın Al

All Stars Ko Spor tarafından ithahatı yapılmakta olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Ko Spor’un bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız.All Stars ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .