Universal Amino 3001 160 Tablet + Creatine 120gr (UNA3001)

5,00
Fiyat : ₺219,64(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    179,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Universal Amino 3001 160 Tablet

Universal Amino 3001 160 Tablet 1977 yılından beri vücut geliştirmeciler ve ağır antrenman yapan sporcular için gıda takviyeleri üreten Unıversal Nutrition tarafından formüle edilmiş peynir altı suyu proteini hidrolizatlarından hazırlanmış sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Universal Amino 3001 dallanmış zincirli amino asitler (BCAAs), glutamin, metionin, alanin ve arginin bakımından zengindir. Amino 3001'in formülü, B6 vitamini, L-karnitin ve krom piklominat ile zenginleştirilerek, kardiyovasküler ve vücut geliştirmenin yanında yağ yakımınada destek olabilir. Amino 3001 Hidrolize whey ve whey protein konsantresinden elde edilmiş olduğu için hızlı emilime sahiptir. Amino 3001 tablet başına amino asit değeri olarak sınıfındaki diğer ürünlere göre avantaj sağlamaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Universal Amino 3001 160 Tablet kas oluşumunu desteklemek ve yıpranmayı önlemek için protein tozları, Glutamin, Bcaalarla beraber desteklenerek kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Universal Amino düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık sorununuz bulunuyorsa bu ürünü almadan önce doktorunuza başvurun. 18 yaşından küçük çocuklar, hamile ve emziren kişiler için kullanımı uygun değildir. Gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Universal Amino 3001 160 Tablet Satın Al

Universal Amino 3001 160 Tablet Universal Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Universal Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Universal Amino 3001 160 Tabletve diğer Universal Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Öğle Öğünü Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Öğle Öğünü Öncesi: 1 Servis
Akşam Öğünü Öncesi : 1 Servis

1 Servis = 2 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Universal Amino 3001"?
> Tablet Formda.


> Tek tablet 3000 Mg Amino Asit içerir.

> Hızlı emilim ve salınım.


> Saf formda BCAA ve Glutaminamino asitlerini içerir.

> NO (Nitrik Oksit) bakımından önemli olan, Arjinin amino asitini içerir.


> Protein sentezi için önemli olan B6 Vitaminini içerir.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.