Sıkça Sorulan Sorular

Aldığım Ürünün Üzerinde Siyah Etiketler Var. Bunun Sebebi Nedir?

Yurt dışından gelen her ürün T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Etiket Tebliği kapsamında incelenir. Eğer gerek görülürse, ithalatçı firmalar yurt dışından orijinal etiketi ile gelen ürünlerin üzerinde istenilen değişiklikleri yaparlar. Bunun sebebi ürünlerin üzerindeki yazıların müşteriyi yanlış yönlendirmesini önlemektir. Örneğin T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bir ürünün üzerinde kas anlamındaki “Muscle” kelimesinin kapatılmasını isterse, ithalatçı firmalar bunu bant ile kapatır.

 

Üyelik Ücretlimi

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

 

Ürünlerde Bandrol Var mı?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdaları ürünlerinde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.

 

Kapıda Ödeme Ücretlimi

Evet. Protein34.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde “kapıda nakit” veya “kapıda kredi kartı” ile ödeme opsiyonlarından birini seçmeniz durumunda siparişinizin üzerine KDV dahil 6 TL’lik bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.

 

%5 Havale İndirimi Hangi Ürünlerde Geçerli?

%5’lik havale indirimi internet sitemizde satışa sunulan tüm ürünler için geçerli olup KDV dahil satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Havale indirimli siparişinizin kargoya verilmesi için %5 indirim sonrası tutarın net (herhangi bir komisyon düşülmeden) banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

 

Hafta Sonu Siparişi Verilen Ürünlerin Kargolanması?

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 14:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

 

Ürün İadesi için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@protein34.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

 

Kutunun İçindeki Jelatin/Kağıt Açılmış veya Tam Yapışmamış Gibi Duruyor

Ürünler firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize gönderilmektedir. Dış kapağının etrafında açılmadığına dair plastik olan ürünlerde bile jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin. sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır.

 

Menşei ABD Olan Birçok Markada Kapağın Altında Herhangi Bir Koruyucu Kağıt ya da Jelatin Bulunmaması Üretim Standartları Gereği Normal Bir Durumdur.

Menşei Avrupa olan ürünlerde ise kapağın altında bulunan kağıt ya da jelatin pres yöntemi ile makineler tarafından kapatılmaktadır. Ayrıca kağıt ya da jelatinin yapışkanlık etkisi zaman ile zayıflamaktadır. Avrupa'da ki diğer kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin beraberinde kısmen çıkmasıdır. Yapışkanların sağlık açısından sorun yaratmaması için yakın zamanda Avrupa'nın da jelatin veya kağıt kullanımının da sona ermesi öngörülmektedir.