Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu (ONKMKS)

5,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺335,96(KDV Dahil)
İndirimli : ₺287,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2019

  • Havale %5 İndirim

    272,65 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr, Optimum Glutamine Powder 630 Gr ve Optimum BCAA 5000 Powder 345Gr den oluşan kas yapımını desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr dünyanın en iyi kreatin üreticisi olan Alman ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içeriğinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Optimum Kreatin % 99,9 saflıkta toz formda ve aromasızdır. Creapure’un özelliğinden dolayı suda kolay çözülür ve karışım sağlar. Bu nedenle su veya her hangi bir içecekle çok rahat bir şekilde tüketilebilir.

Optimum Glutamine Powder 630 Gram saf olarak üretilmiş olup anabolik etkili, yağsız kas kütlesi gelişimi, yenilenme ve glikojen depolarının yenilenmesine yardımcı olan kaslarımızdaki amino asit miktarının % 60 ını oluşturan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin vücut kas sistemi için oldukça önemli olan bir amino dur. Yapılan antrenman ve egzersizlerde kaslarda ilk önce Glutamin kaynakları enerji olarak tüketilir ve bu kaynakların yenilenmesi yaklaşık 6 günlük bir süreçte olur. Optimum Glutamin boşalan depoların yenşlenmesi için yüksek saflık ve kalitede üretilmiş olup satışa sunulmuştur.

Optimum Bcaa 5000 Powder 345 Gram 2:1:1 oranında vücut tarafından sentezlenmeyen ve alınan gıdalarda bulunmayan Lösin, Isolösin ve Valin amino asitlerinden oluşan sporcu gıdası takviye ürünüdür. ON Bcaa hammadde kalitesi ve zengin içeriği sayesinde kas yapılanması ve kasların yenilenmesine destek olmak için toz formda ve aromasız olarak üretilmiş bir supplement tir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu Kas yapımı desteklemek için Protein Tozları ile kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu birden fazla üründen oluştuğu için her ürünün özelliklerini inceleyip olası yan etkiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu Satın Al

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu Optimum Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı

Optimum Nutrition Kas Kombinasyonu oluşturan ürünlerin kullanım şekli ve özellikleriyle ilgili ürün linklerini tıklayabilirsiniz:

> Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr

>Optimum Glutamine Powder 630 Gram

> Optimum Bcaa 5000 Powder 345 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Kas Kombinasyonu"?
> Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.


> Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.


> Fiyat avantajı sağlar.


> Büyüme Hormonunu Tetikler.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Optimum Kas Kombinasyonu, Kas Kombinasyonu, Kombinasyonlar, Kampanya,