Optimum Nutrition Gold Standard Zone Kampanya (ONGSZK01)

5,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺359,03(KDV Dahil)
İndirimli : ₺319,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2019

  • Havale %5 İndirim

    303,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Nutrition Gold Standard Zone Kampanyası

OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD %100 WHEY
Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu izole ve konsantre whey protein içeriğiyle formüle edilmiş protein tozu kategorisinde Dünyanın en çok satan sporcu gıdası takviye ürünüdür.


Optimum protein tozu hızlı emilim, kolesterol ve laktoz seviyelerinin düşük olmasının yanında Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmesinin avantajı ile shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Spoon Stirred teknolojisi Topaklanma önleyici özelliği ile tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar.

Optimum whey protein tozu formülünün büyük bir kısmı izole whey proteinden oluşmaktadır ki buda özellikle antrenman sonrası hızlı bir şekilde emilebilen protein arayanlar için kullanımı için idealdir. Bunun yanında geriye kalan en büyük kısmı mikro filtrasyon yöntemi ile üretilmiş olan whey protein konsantresinden oluşur. Optimum protein tozu, gerek üretim teknolojisi ile, gerekse kullanılan hammadde kalitesi ile biyo yararlanım açısından son derece verimli bir gıda takviyesidir. 

OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD BCAA Train+Sustain  
Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr Wellmune® ve Rhodiola ekstresi sayesinde eloktrolit desteği sağlayan magnezyum, klorid ve C vitamini içeren zengin formülü ile üretilip satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. 

Optimum Gold Bcaa içeriğinde bulunan elektrolitlerle antrenman esnasında terleme yoluyla kaybedilen vitamin ve minerallerin kaybını önlemek için destek olur. C Vitamini ve magnezyum ilavesi sayesindede spor esnasında enerji ve güç düşmesini engellemek için yardımcı bir karışımdır.

Formülünde bulunan Rhodiola ekstresi ise antrenman ve egzersize daha fazla odaklanmayı sağlamaya destek olan bitkisel bir üründür. Optimum Gold Bcaa özellikle yoğun ve ağır antrenman yapan sporcular tarafından tercih edilebilir bir formüle sahiptir. 


 

Kullanım Şekli / Zamanı

Optimum Nutrition Gold Standard Zone Kampanyada oluşturan ürünlerin kullanım şekli ve özellikleriyle ilgili ürün linklerini tıklayabilirsiniz:

>Optimum Gold Standard %100 Whey 2,2KG

>Optimum Gold Standard BCAA Train+Sustain

> Optimum Gold Standard Shaker

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Gold Zone"?
> Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.


> Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.


> Fiyat avantajı sağlar.


> Büyüme Hormonunu Tetikler.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.