Optimum Nutrition Serious Mass Kampanya (ONGSZK02)

5,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺324,93(KDV Dahil)
İndirimli : ₺276,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2019

  • Havale %5 İndirim

    262,20 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Optimum Nutrition Hacim Kampanyası

OPTIMUM NUTRITION SERIOUS MASS 5,45KG
Optimum Serious Mass 5450 Gr dünyanın en iyi supplement markalarından birisi olan Optimum Nutrition’ın yüksek üretim ve hammadde kalitesi ile yüksek performanslı olarak kilo ve hacim almaya destek olması için formüle ettiği sporcu gıdası takviye ürünüdür. Serious Mass servis başına 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat, 1 gr kreatin içeren ve 1250 kaloriye sahip yenilenme ve kas gelişimi için destek sağlayan bir Gainer ürünüdür.


OPTIMUM NUTRITION CREATINE POWDER 317GR
Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr dünyanın en iyi kreatin üreticisi olan Alman ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içeriğinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Optimum Kreatin % 99,9 saflıkta toz formda ve aromasızdır. Creapure’un özelliğinden dolayı suda kolay çözülür ve karışım sağlar. Bu nedenle su veya her hangi bir içecekle çok rahat bir şekilde tüketilebilir.


 

Kullanım Şekli / Zamanı

Optimum Nutrition Hacim Kombinasyonunu oluşturan ürünlerin kullanım şekli ve özellikleriyle ilgili ürün linklerini tıklayabilirsiniz:

>Optimum Serious Mass 5,45KG

>Optimum Creatine Powder 317GR

> Optimum Gold Standard Shaker

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Optimum Gold Zone"?
> Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.


> Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.


> Fiyat avantajı sağlar.


> Büyüme Hormonunu Tetikler.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.