Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr (OLRAGL)

5,00
Marka : Olimp Nutrition
Fiyat : ₺95,30(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2019

  • Havale %5 İndirim

    80,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr magnezyum ve vitamin B6 ile desteklenmiş, saf, güçlü bir L-glutaminden daha etkili, sinerjik bir etki sağlaması için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Glutamin, düzgün işleyişi anabolik işlemleri teşvik ederek katabolik işlemleri inhibe eden vücudun azot dengesini olumlu şekilde etkiler. Olimp Rocky Athletes Glutamine, piyasada bulunan en kaliteli, maksimum potensli saf Glutamine'den biridir. Zayıf kas kütlesi arttırmak için tasarlanmıştır. Glutamine, spor beslenme desteğinde inanılmaz bir gelişmedir.

En saf ve en konsantre amino asit kaynağından oluşan bu glutamin, optimal kas büyümesine, güçlenmeye, iyileşmeye, dayanıklılığa, kas büyüklüğüne erişmenize yardımcı olmak için bilimsel olarak dengelenmiştir. Çalışan kaslarınızla kolaylıkla asimile edilirken, Glutamine hücresel iyileşmeyi en iyi duruma getirmek için çalışır ve kas büyümesi için en uygun koşulları yaratır. Olumlu ve gerekli bir metabolik ortam, kaslarınızın daha sık ve yoğun antrenmandan daha hızlı bir iyileşme oranına sahip olmasına yardımcı olur ve ayrıca kaslarınızın büyümesi için çok önemlidir. Ayrıca, kas hücrelerinde bulunan tüm serbest amino asitlerin % 60'ı glutamintir. Dolayısıyla Glutamine hızlı güçlü kazançlar, vücudunuz tarafından daha verimli besin alımı, amino asit dengesinin yüksek bir değeri ve yağsız kas kitlesi artışına katkıda bulunabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Gün boyunca tüketilecek önerilen dozu aşmayın.
Diyet takviyesi, çeşitli diyetlerin yerini alacak şekilde kullanılamaz.
Dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı önerilir.
Küçük çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.


Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Satın Al

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 30dk Önce: 2 Servis
Antrenman Sonrasında: 2 Servis
Yatmadan Önce: 2 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Yatmadan Önce: 2 Servis

Servis = 1 Ölçek: 2,5 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.
Neden "Rocky Athletes Glutamine"?

> 5000 mg Glutamin


> Anti-katabolik korumayı güçlendirir

> Bağışıklık sistemini destekler

> Saf kütle sentezini kolaylaştırır

> Enerji metabolizmasını etkiler

> Egzersiz sonrası rejenerasyon süresini kısaltır


> Vücudun dayanıklılığını arttırır


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat (NO3-T ) ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir. .
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.