• Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Olimp Nutrition
  • Ürün Kodu:     OLMP0019
  • Son K. Tarihi: 09-2019
  • 95,00 TL
      Havale ile: 90,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr


Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr magnezyum ve vitamin B6 ile desteklenmiş, saf, güçlü bir L-glutaminden daha etkili, sinerjik bir etki sağlaması için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Glutamin, düzgün işleyişi anabolik işlemleri teşvik ederek katabolik işlemleri inhibe eden vücudun azot dengesini olumlu şekilde etkiler.

Olimp Rocky Athletes Glutamine, piyasada bulunan en kaliteli, maksimum potensli saf Glutamine'den biridir. Zayıf kas kütlesi arttırmak için tasarlanmıştır. Glutamine, spor beslenme desteğinde inanılmaz bir gelişmedir.

En saf ve en konsantre amino asit kaynağından oluşan bu glutamin, optimal kas büyümesine, güçlenmeye, iyileşmeye, dayanıklılığa, kas büyüklüğüne erişmenize yardımcı olmak için bilimsel olarak dengelenmiştir. Çalışan kaslarınızla kolaylıkla asimile edilirken, Glutamine hücresel iyileşmeyi en iyi duruma getirmek için çalışır ve kas büyümesi için en uygun koşulları yaratır.

Olumlu ve gerekli bir metabolik ortam, kaslarınızın daha sık ve yoğun antrenmandan daha hızlı bir iyileşme oranına sahip olmasına yardımcı olur ve ayrıca kaslarınızın büyümesi için çok önemlidir. Ayrıca, kas hücrelerinde bulunan tüm serbest amino asitlerin % 60'ı glutamintir. Dolayısıyla Glutamine hızlı güçlü kazançlar, vücudunuz tarafından daha verimli besin alımı, amino asit dengesinin yüksek bir değeri ve yağsız kas kitlesi artışına katkıda bulunabilir.


Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Satın Al


Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Olimp’in Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr ve diğer Olimp ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Olimp Rocky Athletes Glutamine 250 Gr ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Gün boyunca tüketilecek önerilen dozu aşmayın.
Diyet takviyesi, çeşitli diyetlerin yerini alacak şekilde kullanılamaz.
Dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı önerilir.
Küçük çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 2 Ölçek (5 g)

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 5000 mg Glutamin 


> Anti-katabolik korumayı güçlendirir, 


> Bağışıklık sistemini destekler, 


> Saf kütle sentezini kolaylaştırır, 


> Enerji metabolizmasını etkiler, 


> Egzersiz sonrası rejenerasyon süresini kısaltır, 


> Vücudun dayanıklılığını arttırır. 


> Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ? 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler