Nutrend Micellar Casein 2250 Gr (NTRMCAS)

5,00
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    379,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr Uzun süreli protein ihtiyacını karşılamak ,çin dizayn edilip kemik sağlığı içinde Kalsiyum ile zengişleştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

MICELLAR CASEIN, uzun süreli sindirimin gerekli olduğu durumlar için mükemmel bir protein formudur. Bu durumlar normal diyette, özellikle de akşam, ya da gün boyunca herhangi bir zamanda bir diyet rejimi sırasında ortaya çıkar. Bu eşsiz ürün, birinci sınıf bir micellar kazein seviyesi ve düşük seviyelerde yağ ve basit şekerler içerir. Üründe doğal olarak kalsiyumda yüksektir, bu da kasların normal işleyişine katkıda bulunur ve ayrıca kemiklerin ve dişlerin gücünü korur. MICELLAR CASEIN markalı prebiyotik probiyotik kompleksi LactoWise ™ (Bacillus coagulans, galactomannan) ile zenginleştirilmiştir. Bu ürünün her bir dozu 34 g protein, 1000 mg kalsiyum ve 1.35 milyar cfu Bacillus coagulans içerir. Yeterli miktarda kaliteli protein alımı, kas büyümesine katkıda bulunur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr uzun süre Protein alınamayacağı dönemlerde Protein sentezine destek olmak için BCAA ve Glutaminlerle , kas gelişimine destek olması içinde amino asitlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr Asesülfam potasyum içerir. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Hassas kişilerde gaz ve sindirim problemi yaratabilir.

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr Satın Al

Nutrend Micellar Casein 2250 Gr kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Acıbadem, Kartal ve Ümraniye'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Nutrend Micellar Casein 2250 Gr ve diğer Nutrend ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Önerilen Kullanım Şekli:
Yatmadan Önce 1 Ölçek


Servis : 2.5 Ölçek 45 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nutrend Casein"?
> Protein oranı %77.

> Probiyotik ve prebiyotik karışım LactoWise™ katkısı.

> BCAA 7000 Mg.

> Yüksek doğal kalsiyum içeriği.

> Servisinde 34,6 Gram Protein.

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MYTHPOWER ARGININE HCL

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.