Nutrend L-Carnitine Shot 3000 mg 20 Ampul (NTRNKRN)

0,00
Fiyat : 135,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    128,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nutrend L-Carnitine Shot 3000 mg 20 Ampul

Nutrend L-Carnitine Shot 3000 mg 20 Ampul Servisinde 3000 mg karnitin içeren, beta alanin, taurin ve kafein ile formüle edilmiş performans artışına ve Yağ yakımına destek veren sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Nutrend L-Carnitine içeriğinde herbir serviste 3000 mg karnitin, 500 mg Beta alanin ve 500mg taurin amino asitle çeşitlerine ilave olarak 100mg kafein yanında B3 ve B6 vitaminleri ile güçlendirilmiş gıda takviyesidir. Karnitin vücutta doğal olarak bulunan bir amino asit olup yağ hücrelerini mitokondiriye taşımaya yardımcı olup aynı zamanda kalp sağlığı içinde önemlidir. Dışarından alınan karnitin yağ yakımı diyetlerinde yardımcı olabilir.

Beta Alanin özelikle kırmızı et ve balık da bulunan bir amino asit türüdür ve pre-workout olarak bilinen antrenman öncesi birçok sgıda takviyesinin formülünde yer almaktadır.Beta Ala kas dayanıklılık gücünün artışınada destek olur.

Taurin vücutta bol miktarda bulunan boğa anlamına gelen taurus kelimesinden türetilmiş, kalp ve sinir sistemini için önemli bir amino asit çeşididir.

Kafein uyarıcı etkisi olan doğal bir madde olup ve özellikle sporcuların performans artışına yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nutrend L-Carnitine Shot 3000mg 20 Ampul Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nutrend L-Carnitine Shot 3000mg 20 Ampul Kafein içermektedir kafein içerikli diğer gıda takviyeleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir. Bu etkin dozajlarda beta alanin kullanımının normal bir reaksiyonu olarak gösterilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukarın kullanımı tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığı teşhis, önlem ya da tedavi amaçlı kullanılmaz.

Nutrend L-Carnitine Shot 3000 mg 20 Ampul Satın Al

Nutrend L-Carnitine Shot 3000mg 20 Ampul Nutrend ‘in tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Nutrend bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nutrend L-Carnitine Shot 3000mg 20 Ampul ve diğer Nutrend ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Spordan Önce: 1 Servis


Servis: 1 Ampul

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Nutrend L-Carnitine Shot"?
> 3000 Mg Karnitin.

> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler

> B3 ve B6 vitaminleri ile desteklenmiştir

> 1 ampülde 3.000 mg l karnitin

> Kompleks formül

> Etken uyarıcı içeriği ile spor esnasında enerji sağlar

L-Carnitine Nedir?
L-karnitin vücutta çok işlev gören vitamin benzeri bir moleküldür. Başlıca işlevi, yağların parçalanmasını teşvik etmektir. L-karnitin öncelikle kas içinde bulunan bir alfa-hidroksi asididir. Karnitin, yağ asitlerinin mitokondriye taşınması için kritik bir görev yapar. Mitokondri, vücudunuzun düzgün çalışması için gereken enerjiyi üreten hücredeki güç merkezidir. Bu enerji, mitokondride yağlar yakıldığında üretilir. Mitokondrianın yağ yakması için oksijene ihtiyacı olduğundan, karnitin ile takviye edilmesi kasın oksijen ihtiyacını karşılar. Egzersiz sırasında oksijen tedariki son derece önemlidir.
L-Carnitine Görevi Nedir?
Yağ yakma yetenekleri ve yağ metabolizmasının optimizasyonu nedeniyle, karnitin bilinen bir şekilde 'yağ brülörü' olarak bilinir. Yağ asitleri, hücrelere taşınır ve hücrelere enerji santralleri olan mitokondriye taşınarak enerjiyi serbest bırakmak için yakılırlar. Yararlı uzun dallı zincirli yağlı asit molekülleri, sadece karnitin ile esterifikasyon yoluyla iç mitokondriyal membrandan geçebilir. Bu, biyokatalizör olmadan membrana nüfuz edebilen orta ve kısa zincirli yağ asitlerine aykırıdır. Düzenli spor faaliyetleriyle bağlantılı olarak, karnitin daha yüksek bir yağ yakma oranına neden olabilir . Karnitin, vücuttaki amino asidi oksitleyerek yorulmadan fiziksel aktiviteyi sonlandırabildiğinden, spor yapmak daha keyifli hale gelebileceğinden kilo vermek isteyenler için faydalı olabilir. Karnitin miktarı, yağların taşınabileceği hızı kontrol eder. Erkekler ve kadınlardaki talep farklıdır, çünkü erkekler doğal olarak kırmızı kan hücrelerinde kadınlardan daha çok karnitin içerirler.
L-Carnitine Faydaları Nelerdir?
2007'den bu yana yapılan bir çalışmada, L-karnitin'in bir diyabet tedavisinin bir parçası olarak insülin duyarlılığını artırdığı gösterilmiştir. Ayrıca, diyabetiklerde LDL kolesterol düzeylerini düşürmekte ve kan yağları (tygliseritler) üzerinde olumlu bir etkisi bulunmaktadır. Carnitine ayrıca serbest radikalleri korur ve böylece oksidatif stres önler ve kalp, dolaşım, böbrek ve göz hastalıkları riskini azaltır. Şeker hastaları, bu hastalıklara özellikle eğilimlidir, çünkü daha yüksek bir kan şekeri seviyesi kan damarlarına saldırır. Carnitine sağlıklı bir cilt için önemlidir En büyük insan organı cilt, doğal işlevlerini sürdürmek için kreatin gerektirir. Bu, bağ dokusu, cildin metabolizması ve hücre yenilenmesinin oluşumunu destekler. Kreatin amino asitlerin yapılmıştır arginin ve metiyonin ,daha karnitin bir parçasıdır. Carnitine ayrıca dolaylı olarak sağlıklı ciltler için önemli bir rol oynar .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.