• Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Kurabiye

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Kurabiye

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Nuclear Nutrition
  • Ürün Kodu:     NUCL0002
  • Son K. Tarihi: 01-2020
  • 289,00 TL
      Havale ile: 274,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Kurabiye Aromalı

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Bcaa ve Glutamin ile zenginleştirilmiş peynir altı suyu proteini konsantresi olarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Proteinler, her sporcunun beslenmesinde anahtar bir unsurdur. Vücut fonksiyonunun doğru bir şekilde yürümesinde önemli bir rol oynayan ve kas kütlesi oluşturulmasında önemli bir rol oynayan takviye gıdaların en önemlilerinden bir tanesidir. Kaslarınızı sıkıca sabitlemek için yeterli miktarda protein desteğini sağlamak amacınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Atomik Peynir altı suyu kaslarınızın katabolik süreçlere karşı direncinizi artırmanıza da destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr günlük protein ihtiyacının karşılanmasının yanında amaca uygun olarak kas gelişimi isteyenler için BCAA ve Glutamin destekleri ile beraber kullanılabilir özelliktedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların ha mile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yerfıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir.

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr, soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyesidir. Kilo vermek içi kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Satın Al

Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr Nuclear Nutrition’un Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Nuclear Nutrition bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr ve diğer Nuclear Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis ( Tercihen su ile )
Antrenmandan Sonra 1 Servis ( Tercihen su ile )

Diğer Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis ( Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Servis

Servis-4/3 Ölçek 30 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servis başına 23gr protein.> Rejenerasyon süreçlerini destekler.> BCAA ve Glutamin açısından zengin içerik.> Yağ azaltma ve kas geliştirme için yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler