Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules (NHZMC60)

0,00
Fiyat : 39,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 36
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    04.2019

  • Havale %5 İndirim

    37,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesinin en önemli kısmı, özellikle kemik sağlığınız için, kalsiyumdur. Kemikleriniz güçlü kalabilmek ve osteoporoz gibi şeyleri önlemeye yardımcı olmak için iyi seviyede kalsiyuma ihtiyaç duyar; bu nedenle vücudunuza ihtiyaç duyduğunuz kalsiyumu veren bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi bulmanız önemlidir. Ve kalsiyum kan basıncını düşürmeye, sinir sağlığını uyarmaya ve bazı kanser tiplerini önlemeye yardımcı olabilir.

Bir kalsiyum magnezyum çinko desteğindeki ikinci bileşen de kemik sağlığı için önemlidir. Magnezyum, kemik kuvvetine yardımcı olur, aynı zamanda kaslarınızın yanısıra bağışıklık sisteminizin gücünü de arttırır. Ancak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesini kullandığınızda bu minerali elde etmek de diğer avantajlara sahiptir. Üç yüzü aşkın farklı bedensel işlevin bir parçasıdır ve vücudunuzun bağışıklık sisteminizden protein sentezine kadar vücudunuzun gerektiği şekilde çalışmasını sağlayacak doğru magnezyum düzeylerini sağlamanız için bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi alarak gerçekleştirirsiniz.

Son olarak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi kullanarak çinko da verecektir. Çinko, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi içerisindeki diğer iki bileşen de dahil olmak üzere minerallerin düzgün emiliminde araçsal bir araçtır. Sadece bu değil, aynı zamanda metabolizmanız ve vücudunuzun hücre bölünmesinde de yardımcı olur. Kısacası, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi ile vücudunuza gönderilen üç mineral, sadece güçlü kemikleri değil aynı zamanda çok sayıda diğer vücut işlevlerinin geliştirilmiş işlevini de sağlayacaktır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Bazı insanlar ek kalsiyum kullanırken gaz veya kabızlık dahil gastrointestinal rahatsızlıklar yaşar. Bunlar birkaç gün içinde kalsiyum dozunu tedricen arttırarak önlenebilir. Diyetinizdeki sıvı alımını ve yüksek lifli yiyecekleri artırmak gastrointestinal belirtileri hafifletmelidir

Magnezyum İlavesi Yan Etkiler

Magnezyum takviyesinin en yaygın yan etkisi ishaldir. Yüksek miktarda magnezyum kan basıncında düşüşü tetikleyebilir ve letarji, karışıklık, kalp ritmi bozuklukları ve böbrek fonksiyonlarında bozulma ile sonuçlanabilir. Böbrek hastalığınız varsa, magnezyum desteğinin yan etkileri açısından daha yüksek risk altındasınız.

Çinko Eki Yan Etkiler

Çinko takviyeleri mide bulantısına veya mide bulantısına neden olabilir. Ek bir yemekle alarak bu semptomları azaltabilirsiniz. Yüksek lifli gıdalar çinkonun emilimini azaltır ve bir çinko takviyesi aldıktan sonra iki saatten kaçınılmalıdır. Tamamlayıcı formdaki yüksek çinko seviyeleri, magnezyumun yanı sıra bakır, demir veya fosfor emilimini de etkileyebilir. Bu takviyelerin her birinden maksimum fayda elde etmek için günün farklı saatlerinde alınması gerekir.

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Satın Al

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerlekendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Zinc & Magnesium & Calcium"?
>Zinc Sulphate Monohydrate 5 Mg

>Magnesium Sulphate 133 Mg

>Calcium Carbonate 333 Mg

>Kemik sağlığına yardımcı olur

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Naturel, Naturel Healthies, Naturel Healthies Zinc, Naturel Healthies Zinc Magnesium, Naturel Healthies Zinc Magnesium Calcium, Naturel Healthies Zinc Magnesium Calcium 60, Naturel Healthies Zinc Magnesium Calcium 60 Capsules, Naturel Healthies Zinc Magnesium Calcium Capsules, Naturel Healthies Zinc Magnesium 60, Naturel Healthies Zinc Magnesium 60 Capsules, Naturel Healthies Zinc Magnesium Capsules, Naturel Healthies Zinc Calcium, Naturel Healthies Zinc Calcium 60, Naturel Healthies Zinc Calcium 60 Capsules, Naturel Healthies Zinc Calcium Capsules, Naturel Healthies Zinc 60, Naturel Healthies Zinc 60 Capsules, Naturel Healthies Zinc Capsules, Naturel Healthies Magnesium, Naturel Healthies Magnesium Calcium, Naturel Healthies Magnesium Calcium 60, Naturel Healthies Magnesium Calcium 60 Capsules, Naturel Healthies Magnesium Calcium Capsules, Naturel Healthies Magnesium 60, Naturel Healthies Magnesium 60 Capsules, Naturel Healthies Magnesium Capsules, Naturel Healthies Calcium, Naturel Healthies Calcium 60, Naturel Healthies Calcium 60 Capsules, Naturel Healthies Calcium Capsules, Naturel Healthies 60, Naturel Healthies 60 Capsules, Naturel Healthies Capsules, Naturel Zinc, Naturel Zinc Magnesium, Naturel Zinc Magnesium Calcium, Naturel Zinc Magnesium Calcium 60, Naturel Zinc Magnesium Calcium 60 Capsules, Naturel Zinc Magnesium Calcium Capsules, Naturel Zinc Magnesium 60, Naturel Zinc Magnesium 60 Capsules, Naturel Zinc Magnesium Capsules, Naturel Zinc Calcium, Naturel Zinc Calcium 60, Naturel Zinc Calcium 60 Capsules, Naturel Zinc Calcium Capsules, Naturel Zinc 60, Naturel Zinc 60 Capsules, Naturel Zinc Capsules, Naturel Magnesium, Naturel Magnesium Calcium, Naturel Magnesium Calcium 60, Naturel Magnesium Calcium 60 Capsules, Naturel Magnesium Calcium Capsules, Naturel Magnesium 60, Naturel Magnesium 60 Capsules, Naturel Magnesium Capsules, Naturel Calcium, Naturel Calcium 60, Naturel Calcium 60 Capsules, Naturel Calcium Capsules, Naturel 60, Naturel 60 Capsules, Naturel Capsules, Healthies, Healthies Zinc, Healthies Zinc Magnesium, Healthies Zinc Magnesium Calcium, Healthies Zinc Magnesium Calcium 60, Healthies Zinc Magnesium Calcium 60 Capsules, Healthies Zinc Magnesium Calcium Capsules, Healthies Zinc Magnesium 60, Healthies Zinc Magnesium 60 Capsules, Healthies Zinc Magnesium Capsules, Healthies Zinc Calcium, Healthies Zinc Calcium 60, Healthies Zinc Calcium 60 Capsules, Healthies Zinc Calcium Capsules, Healthies Zinc 60, Healthies Zinc 60 Capsules, Healthies Zinc Capsules, Healthies Magnesium, Healthies Magnesium Calcium, Healthies Magnesium Calcium 60, Healthies Magnesium Calcium 60 Capsules, Healthies Magnesium Calcium Capsules, Healthies Magnesium 60, Healthies Magnesium 60 Capsules, Healthies Magnesium Capsules, Healthies Calcium, Healthies Calcium 60, Healthies Calcium 60 Capsules, Healthies Calcium Capsules, Healthies 60, Healthies 60 Capsules, Healthies Capsules, Zinc, Zinc Magnesium, Zinc Magnesium Calcium, Zinc Magnesium Calcium 60, Zinc Magnesium Calcium 60 Capsules, Zinc Magnesium Calcium Capsules, Zinc Magnesium 60, Zinc Magnesium 60 Capsules, Zinc Magnesium Capsules, Zinc Calcium, Zinc Calcium 60, Zinc Calcium 60 Capsules, Zinc Calcium Capsules, Zinc 60, Zinc 60 Capsules, Zinc Capsules, Magnesium, Magnesium Calcium, Magnesium Calcium 60, Magnesium Calcium 60 Capsules, Magnesium Calcium Capsules, Magnesium 60, Magnesium 60 Capsules, Magnesium Capsules, Calcium, Calcium 60, Calcium 60 Capsules, Calcium Capsules, 60, 60 Capsules, Capsules,