Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet (nat5)

5,00
Fiyat : ₺89,28(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 20
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    04.2019

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet Glukozamin ve kondroitin normal kıkırdağın bir parçasıdır. Kıkırdak bir eklemdeki kemikler arasında bir yastık görevi görür.

Chitosamine olarak da adlandırılan glukozamin, kabuklu deniz hayvanlarının kaplanmasında bulunan doğal bir maddedir. Glukozamin hidroklorür, N-asetil-glukosamin (NAG) ve glukozamin ve mineral tuzu kombinasyonu olan glukozamin sülfat da dahil olmak üzere farklı formlarda bulunur. Glukozamin sentetik formlarda da bulunur. Vücut glikosamini iyi emer.

Kondroitin, köpek balığı veya sığır kıkırdak gibi doğal kaynaklardan gelebilir veya bir laboratuarda yapılabilir. Kondroitin, kondroitinsülfat, kondroitin sülfürik asit ve chonsurid olarak da bilinir. Kondroitin sülfat kondroitin ve mineral tuzun bir kombinasyonudur.

Glukozamin ve kondroitin tablet, kapsül, toz veya sıvı formda bulunur ve genellikle birlikte veya diğer besin takviyeleri ile kombinasyon halinde alınır. Glukozamin derzler için ayrı bir besin takviyesi olarak alınabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet Bu ürünü kullanmadan önce, doktorunuza, eczacınıza, bitki uzmanına veya diğer sağlık uzmanına başvurun. Diyabet, hemofili gibi kanama veya kan pıhtılaşma bozukluğu , belirli ilaçlara karşı alerjiniz varsa, aşırı kiloluysanız veya düşük tuzluysanız kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanamazsınız.

Eğer insülin kullanıyorsanız, kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan tıbbi tavsiye almadan almayınız ya da warfarin (Coumadin, Jantoven) gibi kan tinerleri kullanınız.

Kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanırken, kitozanın alınmasını (genellikle kilo kaybı ürünü olarak satılmaktadır) önlemek. Chitosan, vücudunuzun kondroitini emmesi için daha zorlaşabilir..

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet Satın Al

Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerlekendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Glucosamine & Chondroitin"?
> 500 Mg Glucosamine Hcl

>400 Mg ChondroitinSulphate

>Artrit biçimini osteoartrit tedavisine destek olur

>Kıkırdak bir eklemdeki kemikler arasında bir yastık görevi görür.MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Naturel Healthies Glucosamine & Chondroitin 60 Tablet, Naturel, Naturel Healthies, Naturel Healthies Glucosamine, Naturel Healthies Glucosamine Chondroitin, Naturel Healthies Glucosamine Chondroitin 60, Naturel Healthies Glucosamine Chondroitin 60 Tablet, Naturel Healthies Glucosamine Chondroitin Tablet, Naturel Healthies Glucosamine 60, Naturel Healthies Glucosamine 60 Tablet, Naturel Healthies Glucosamine Tablet, Naturel Healthies Chondroitin, Naturel Healthies Chondroitin 60, Naturel Healthies Chondroitin 60 Tablet, Naturel Healthies Chondroitin Tablet, Naturel Healthies 60, Naturel Healthies 60 Tablet, Naturel Healthies Tablet, Naturel Glucosamine, Naturel Glucosamine Chondroitin, Naturel Glucosamine Chondroitin 60, Naturel Glucosamine Chondroitin 60 Tablet, Naturel Glucosamine Chondroitin Tablet, Naturel Glucosamine 60, Naturel Glucosamine 60 Tablet, Naturel Glucosamine Tablet, Naturel Chondroitin, Naturel Chondroitin 60, Naturel Chondroitin 60 Tablet, Naturel Chondroitin Tablet, Naturel 60, Naturel 60 Tablet, Naturel Tablet, Healthies, Healthies Glucosamine, Healthies Glucosamine Chondroitin, Healthies Glucosamine Chondroitin 60, Healthies Glucosamine Chondroitin 60 Tablet, Healthies Glucosamine Chondroitin Tablet, Healthies Glucosamine 60, Healthies Glucosamine 60 Tablet, Healthies Glucosamine Tablet, Healthies Chondroitin, Healthies Chondroitin 60, Healthies Chondroitin 60 Tablet, Healthies Chondroitin Tablet, Healthies 60, Healthies 60 Tablet, Healthies Tablet, Glucosamine, Glucosamine Chondroitin, Glucosamine Chondroitin 60, Glucosamine Chondroitin 60 Tablet, Glucosamine Chondroitin Tablet, Glucosamine 60, Glucosamine 60 Tablet, Glucosamine Tablet, Chondroitin, Chondroitin 60, Chondroitin 60 Tablet, Chondroitin Tablet, 60, 60 Tablet, Tablet,