Mythpower Form Kombinasyonu (MYTHKOM)

5,00
Marka : MYTHPOWER
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺248,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺220,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 140
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    11.2020

  • Havale %5 İndirim

    209,00 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Mythpower Form Kombinasyonu

Mythpower Form Kombinasyonu MythPower Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul ve MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels den oluşan Yağ yakımını desteklemek isteyen kullanıcılar için kombin edilmiş sporcu gıdası takviye ürünleridir.

MythPower 
Termojenik MythPower L-Carnitine Shot 3000 mg L-Carnitine, şeker ve karbonhidrat içermeyen, termojenik yağ yakıcı etkili ve her porsiyonda 3000 mg l karnitiniçeren supplement ürünüdür. Yüksek performanslı MythPower L-Carnitine shot taurin,kafein, krom pikolinat ve B vitaminleri içerir.

MythPower CLA, her yumuşak kapsülde 1250 mg CLA içeren bir üründür. Açılımı "konjuge linoleik asit" olan CLA, omega 6 grubundan bir yağ asitidir. CLA'nın vücudun yağ seviyesini azaltmaya yardımcı etkileri üzerine yapılan bilimsel araştırmalar bulunmaktadır.

L-Karnitin ve Cla’nın kombin edilmesi

Birlikte, bu iki takviye güçlü bir yağ yakıcı oluşturur. L-Carnitine enerji seviyenizi yükselterek daha uzun ve daha zor çalışmanıza ve işiniz bittiğinde daha iyi hissetmenize olanak tanır. Ayrıca parçalanır ve yağ taşır, egzersiz yaparken ondan kurtulursun. CLA, yağ hücrelerini de parçalamada mükemmel bir yöntemdir. Aslında, L-Carnitine ile kombine edildiğinde, yağ çok daha hızlı ve daha verimli biçimde parçalanır. CLA, kas kütlesi artırmaya yardımcı olmanın yararlarından biridir ve bu, hızla şekillenmek isteyenler için olması gereken büyük bir ek görevdir.

Bu ikisinin birlikte iyi çalışmasını sağlamak için, önerilen dozdan fazlasını almadığınızdan emin olun. Daha düşük dozda başlamak ve vücudunuzun tolere ettiği günden güne kademeli olarak her gün veya haftayı katmak en iyisidir. Bu, vücudunuzun takviyeleri uyarlamasına ve bunları tam güçle kullanmaya başladıktan sonra onları reddetmediğinden emin olmanızı sağlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MythPower 
Termojenik Mythpower Form Kombinasyonu Kas kaybını engellemek için Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Mythpower Form Kombinasyonu birden fazla üründen oluştuğu için her ürünün özelliklerini inceleyip olası yan etkiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mythpower Form Kombinasyonu Satın Al

MythPower 
Termojenik Mythpower Form Kombinasyonu Üretici firmannın Türkiye deki ana bayisi ve dağıtıcısı olan Protein34 Sporcu Gıdaları tarafından satışları yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı

Mythpower Form Kombinasyonu oluşturan ürünlerin kullanım şekli ve özellikleriyle ilgili ürün linklerini tıklayabilirsiniz:

> MythPower Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul

> MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Mythpower Kombinasyonu"?

> Enerji kazanımını destekler


> Yağ Yakımını destekler.


> Definasyon döneminde yardımcı olur


> Fiyat avantajı sağlar
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.