Muscletech Premium Whey Isolate Çikolata 1362 Gr (MTWYISOch)

4,67
Fiyat : ₺199,63(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  •  Havale %5 İndirim

    189,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Premium Whey Isolate Çikolata 1362 Gr

Muscletech Premium Whey Isolate Çikolata 1362 Gr servisinde 36,2 Gr Protein içeren formülüyle dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Peynir altı suyu proteini izolatı bugün mevcut olan en temiz ve saf protein kaynaklarından biridir. MuscleTech% 100 Premium Whey İzole, peynir altı suyu proteini izolatı (WPI) ve süt proteini izolatı (MPI) içerir.

Peynir altı suyu proteini izolatı, daha ucuz proteinlere göre servis başına daha fazla dallı zincirli amino asitler ve glutamin sağlar. BCAA'lar yağsız kas gelişimini desteklemek için hızla emilir ve kas yıkımını önlemeye yardımcı olur ve glutamin kas dokusunda bulunan en bol amino asittir. Bu nedenle MuscleTech 100% Premium Whey Isolate Plus'ın her bir kepçe güçlü bir dozda glutamin ve BCAA'lar sunar!

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Premium Whey Isolate 1362 Gr kas yapımı için Bcaa ve Glutamin desteği ile kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Premium Whey Isolate Çikolata 1362 Gr Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa Iso Zero'yu kullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

Muscletech Premium Whey Isolate Çikolata 1362 Gr Satın Al

Muscletech Premium Whey Isolate 1362 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Acıbadem, Kartal ve Ümraniyede bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız Muscletech Premium Whey Isolate 1362 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Sonra: 1 Servis (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis (Tercihen Su ile)

Spor Yapılan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis : 1 Ölçek: 46 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Whey Isolate"?
> Servisinde 36,2 Gram Izole Protein.

> Servisinde 6 Gr Glutamin Öncüleri.


> Servisinde 6200 Mg BCAA.


> Açılıp kapanabilir Stay-Fresh Fermuar Mühür.
...

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.