Multipower Formula 80 Evo 510 Gr (MPF80EVO)

5,00
Fiyat : 90,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 140
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2018

  • Havale %5 İndirim

    85,50 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr Kazein, Süt, Konsantre Whey ve Yumurta Protein den karışım sağlanmış ve zengin bir vitamin mineral desteği ile dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Multipower Formula 80 servisinde %80 oranında protein kompleksine sahipdir. Düşük yağ-şeker ve kalori oranına sahip olması nedeniyle de antrenman esnasında oluşabilecek protein ihtiyacının karşılanmasına da yardımcı olur.

Formula 80 yavaş-hızlı ve normal salınımlı proteinlerin hepsine sahip olduğu için antrenman öncesi-sonrası kullanıma uygun olmasının yanında uzun süre protein alınamayacak dönemlerdede kazein sayesinde görev yapar. Formula 80 de bulunan vitamin ve minarelllerin oranıda diğer proteinlerle kıyaslandığı zaman tercih sebebi olmaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr Bcaa ve Glutamin lerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr Satın Al

Multipower Formula 80 Evo 510 Gr Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Acıbadem, Kartal ve Ümraniye'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower Formula 80 Evo 510 Gr ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılan Günler:
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis


Servis : 3 Yemek Kaşığı: 30 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Formula 80 Evo"?
> %80 Protein içeriği ile porsiyonda 24g Protein.

> Kalsiyum kaseinat (%63).


> Süt Proteini Konsantresi (%11).


> Whey Proteini Konsantresi (%11).


> Glüten içermez.


> Aspartam içermez.
...

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.