Hardline T-Shirt Kırmızı XXL (HLTSxlarge)

0,00
Fiyat : ₺59,19(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 20
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    -

  • Havale %5 İndirim

    56,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline T-Shirt Kırmızı XX-Large

Sportif yaşam tarzına göre dizayn edilmiş spor yaparken veya günlük olarakda kullanabileceğiniz t-shirt modelidir. Hardline t-shirt önünde siyah renk üzerinde Hardline özel tasarımı bulunmaktadır.

Hardline t-shirt özel tasarımı sayesinde vücudu tam olarak oturur. Vücudu tam olarak sarması ile bay-bayan kullanımına uygundur. Yüksek emici yapısı sayesinde terleme esnasında kullanıcıyı rahatsız etmez ve çabuk deforme olmaz. Özellikle body-fitness sporu ile ilgilenen kişilerin hafif-rahat ve vücudu tam olarak sarmasının getirdiği avantajlarla tercih ettiği bir t-shirt olarak Hardline tarafından satışa sunulmaktadır.

Vücudu saran özelliği ile bay ve bayan kullanımına uygun olan, çekme, solma yapmayan 40/1 Penye likra kumaştır.

Yıkama ve Ütüleme Talimatları: Ürünün uzun süre deforme olmadan kullanımı için 30°C de ve kısa programda, ters çevirerek yıkayınız.

Baskı olan yerleri tersten ütüleyiniz, üzerine sıcak ütü basmayınız. .

Hardline T-Shirt Kırmızı XXL Satın Al

Hardline T-Shirt Türkiye'de Kavi Gıda tarafından üretilmekte olup bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Hardline’ın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline ve diger ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
...

CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
hardline tshirt, tshirt, tekstil, hardline tekstil, aksesuar,