BIGJOY Form Kombinasyonu (BIGJKOM1)

4,50
Marka : BIGJOY Sports
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺178,51(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    141,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY BCAAPro 4:1:1 400Gr (Ev Limonatası)

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr toz formda 4:1:1 oranında hazırlanmış Lösin-İsolösin ve Valin amino asitler inden oluşan kas onarımı-yapımı ve protein sentezi görevi yapan vücut tarafından sentezlenemeyen bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

BIGJOY BcaaPro 4:1:1 400 Gr ın servisinde 6000 Mg amino asit bulunur. Dallanmış Zincir amino asitler olarak adlandırılan Bcaalar diğer amino asitlerin aksine kas sistemimizde metabolize oldukları için kas yapımı ile ilgili önemli bir yer işgal ederler. Bcaalar vücut tarafından sentezlenemediği ve gıdalarda bulunmadığı için takviye olarak almak gerekir.
Daha Fazla Bilgi


BIGJOY Thermo L-Carnitine 1000 ML (Çilek)

BIGJOY Thermo L-Carnitine 1000 ML 1000 mg karnitin , 400 mg taurin, 250 mg kafein ve 50 mg yeşil çay ekstraktın dan oluşan sıvı formda üretilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Carnitin diyet esnasında Yağ yakımına yardımcı olan bir amino asittir. L-Karnitinlerin esas amacı Yağ asitlerini mitokondri ye taşıyarak enerji olarak kullanılmalarını sağlamaktır. Bu sayede Yağ asitlerini enerjiye çevirerek hem yok eder hem de enerji kaynağı olarak kullanılmasını sağlar.
Daha Fazla Bilgi

Kullanım Şekli / Zamanı
BIGJOY BCAAPro 4:1:1 400Gr (Ev Limonatası)

BIGJOY Thermo L-Carnitine 1000 ML (Çilek)


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "BIGJOY Kombinasyon"?
> Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı.

> Thermojenik Yağ Yakıcı.

> Yüksek saflıkta hammadde.

> Fiyat avantajı sağlar.MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.